Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg autó vs örök magány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg autó vs örök magány hoki férfi sorsok vannak?

Figyelt kérdés

2 hónapig beszéltem egy addig szimpatikus nővel az interneten. Képcsere,skpye minden volt. Fél éjszakákat át dumáltunk. Felvetette a randi ötletét! késtem a randin 17 percet. Elkezdi: mi történt? Hol parkoltam (fizetős helyen van) mondom ne aggodjon mert nem autóval jöttem hanem tömegközlekedéssel. Erre gúnyós hangon : nincsen autód???


randi tartott 30 percig de éreztem rajta hogy megváltozott valami. mondom minden rendben? Azt mondta igen. Pár órával késöbb messengeren rá írtam hogy sajnálom hogy elkéstem. Azóta se reagált. (1 hónap) tuti letíltott.


ennyire számít egy rosdás vas ? Nincs autó akkor hoki halálig? Nő nem jár már igy ?


jún. 18. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

Tapasztaltam ezt a hozzáállást én is.

Dehát én azt mondom hogy amelyik csaj autót akar, az vegyen magának aztán engem hagyjon békén

Akkor inkább nő nélkül élem le az életem. Pedig van jogsim, meg egy robogóm is van, de az autókat utálom, senki kedvéért nem akarok autót venni és fenntartani

Aki elvárja az annyit is ér

jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt előre kellett volna tisztázni. Ha tudja nem vagy autós, akkor nem találkozik veled. Minek ezt bekamuzni? Utána koppani jobb?



Én tuti mondtam volna előre hogy BKV-zok, nincs autó.



38F incel

jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?? Van az a kor amikor illik már saját autó saját lakás/ház. Másik dolig max 2 hét után randira hívunk egy nőt 2 hónap alatt 10-20udvarlója volt. Másik pasi lett a befutó akinek autója van. RoZsdakupac:)) nos én novemberben adtam el egy 15éves, rozsda mentes, jó megjelenesű ,belűl félbőr napfénytetős kisközépketegóriás autót, jó megjelenés sok működő extra, lighting pack (kilincs világítás) csajok szerették. "Engem nem érdekel az autó márkája csak menjen" lányok is szívesen űltek bele meg abba is:).
jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már megint te?
jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!