Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magány érzése hullámokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány érzése hullámokban jön? Másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyok szingli. Szakítás után egyből ismerkedni kezdtem, de nem jött össze, nem lettem szerelmes, pedig sokat randiztam. Aztán megismerkedtem valakivel, aki picit elcsavarta fejem, de ő pedig tőlem nem akart többet. Ezt kovetoen kezdtem el nagyüzemben randizni, kiégtem, felhagytam az egésszel. Ennek már kb 4 hónapja. Eddig úgy éreztem, nem is kell nekem senki, tökéletesen elvoltam a világomban, dolgoztam, utazásokat tervezgettem, sportoltam és buliztam.


De nem tudom, mi történt, 2 hete olyan magányosnak kezdtem magam érezni. És ami a legrosszabb, az exem őrült mód elkezdett hiányozni, pedig úgy éreztem, túl vagyok rajta. Hiányzik az, amit ő adott és sajnos senkiben nem találtam meg azokat a belső értékeket, amit tőle kaptam (sajnos olyan dolog miatt lett vége, amire nagyon nincs ráhatásunk). És magasra tette a lécet. Ami nem jó szerintem..


Most 2 hete szinte felemészt a magány. Pedig nagyon sok programom van, voltam 1 hetes bringatúrán is Európában, zajlik az élet, szerveződik baratnokkel utazás is, bulik is, edzések. Munka is pörög.


Nem tudom, most hirtelen mi ütött belém. Más is tapasztalt iylet, hogy elvolt hónapokig úgy, hogy nem is igényelte, hogy párja legyen, aztán egyszercsak BUMM, beutott, hogy kellene?


Lehet azért is érzem ezt, mert apukám új felesége nagyon nyomaszt ezzel, hogy 26 leszek idén és a biológiai óra ketyeg...



jún. 13. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem vágy hogyvegyedul éljen éveket évtizedeket. Sima normalis társigény csak az egész.
jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nem vágya
jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Több, mint 1 éve vagyok szingli"

41 éve vagyok szingli.

F

jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírsz, iszonyú sok pénzbe kerülnek, azaz nem lehetsz nagyon szegény. A sok éves válság és a hiperinfláció miatt az emberek döntő többsége nem ilyen. Nem fog a milliomos herceg leszólítani se az utcán, se a biciklitúrán. Ismerkedj kaszinókban, luxus éttermekben, és hasonló helyeken, ahol magadhoz hasonlókat találsz.
jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen erre vágyom, hogy ilyen életet éljek.

Exemmel például sosem jártam bulizni, mégis boldog voltam vele. Évente 1x mentünk nyaralni, esetleg azon kívül volt 1-2 kisebb utazás.

Sokkal nyugodtabb, lassabb életem volt vele, "szerényebb", ha lehet így fogalmazni. A boldogság nem feltétlen azon múlik, hogy mennyi program van. Nyilván szingliként talán jobban ki szeretném tölteni az életem, azért van több programom. De exemmel még boldogabb voltam, kevesebb program mellett is.

jún. 13. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy ezt nem lehet erőltetni, nem állásinterjú. Nem olyan, hogy "na most randizok 20 emberrel és választok közülük". Nálam sokkal inkább a baráti társaságon keresztüli megkedvelés alapozta meg a dolgokat, vagyis társkereséstől függetlenül ismertem és kedveltem meg a párom.
jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok szingli.


38F incel

jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!