Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha nem kerülök sehol kontaktusba nőkkel, akikkel ismerkedni tudnék?

Figyelt kérdés

Utoljára általános iskolában voltam olyan közegben ahol volt pár lány, akikkel szóba tudtam állni. Most 25 éves vagyok. Nincs igazán társasági hobbim (olvasni szeretek pl.), és olyan szférában dolgozom, ahol a munkatársaim 95%-a férfi.


Társkeresőkkel próbálkoztam éveken át, fizettem is értük, de ott a lányok nem válaszolnak ha írok, hiába vannak meccseim, mert egyébként tűrhetően nézek ki.


Tényleg csak annyit tehetek, hogy bízom a vak szerencsében, ráerőszakolom magam valami olyan hobbira, amit nem kedvelek, annak a reményében, hogy ott tudok magamnak nőt fogni, vagy felkötöm magam magányomban?



jún. 4. 09:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Van a harcművészetekben egy mondás: 'Ha a tanítvány felkészült, a mester bekopog." A te esetedre is igaz lehet, hogy pont fordítva van, mint ahogy azt az emberek elképzelik. Hogy majd jön egy mester, és akkor nekiállok edzeni. Nem, állj neki edzeni, és majd jön a mester. Tehát ne várd, hogy majd jön egy jó csaj, és majd gyorsan fölszeded, mert mi van, ha szóba se áll veled? Készülj föl, fejleszd magad, vegyél 1-2 klassz ruhát, menj futni vagy kondizni, tanulj nyelvet, menj nyaralni, és a csajok megmagyarázhatatlan módon előkerülnek.
jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%

>felkötöm magam magányomban


Neked pszichológus kell, felejtsd el az ismerkedést amíg így állsz az élethez. Egy nő sem vonzódik az ilyenekhez akik csak nyavalyogni tudnak.

jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

25 évesen társkeresőzni pasasként....kb lehetetlen vállalkozás.

Én olyan munkahelyen társkeresőztem, ahol zömében lányok, nők voltak.

Amikor megjelentem céges bulin egy neten talált lánnyal, nagyon megnézték a munkatársnők, aztán hallottam olyanokat vissza, hogy honnan a bánatból sikerült összeszednem azt a kiscsajt, mert totál nem való hozzám.

Nagyon vékony, fogszabályzós, végletekig gátlásos, elég csúnyácska volt szegény.

És a végén ez a lány dobott, kérdésemre "fog találni jobbat nálam".


A netes társkeresők arra jók, hogy feltuningolják a nők egóját a végtelenségbe.

A tiédet meg lehúzzák a pokolba.

Felejtsd el.

jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%
Hát elég depressziós szöveged van ezzel a felkötőssel. Tudsz menni háziorvoshoz elmesélve hogy depis vagy mostanság. Az én problémám a tied ellenkezője. Nem tudom hogy a rengeteg sport közül ökölvívásra, focira, vívásra, jiura, röpire, kosárra, birkóra, kézire, ping pongra vagy mire menjek. Mindegyiken sok a csaj és van hogy több is van egy sportból a környéken.
jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%
Kezdj el edzeni és javíts a külsődön. Megváltozott a világ sajnos, a jó belső tulajdonságok már kevesek...
jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1 Fejlesztem magam, edzek, és vannak ruháim. Szerintem te rossz kérdésre válaszoltál, mert nem azt kérdeztem, hogy mivel lehetek vonzóbb a nők számára. Nem az a problémám hogy nincs önbizalmam, hanem hogy évente kb 1 nővel ha van alkalmam szóba állni aki nem rokon.


#3 Ezt én is megfejtettem. A kérdés nem az volt, hogy a társkeresőzés jó ötlet-e.

jún. 4. 09:44
 7/29 A kérdező kommentje:
#5 Nincs baj a külsőmmel. Azon ritka esetekben amikor kontaktusba kerülök nőkkel, nincs probléma. a probléma ott van, hogy ilyen borzasztó ritkán van.
jún. 4. 09:46
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Üdvözöljük a klubban..32F
jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem kell zumbára-jógára-hiphopra meg minden fosra beiratkozni, annyi sport és buli van nem tudom hogy kerülte el a figyelmedet.
jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Fesztiválok, meetup rendezvények is dögivel... Troll a kérdés vagy mi?
jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!