Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha nem kerülök sehol kontaktusba nőkkel, akikkel ismerkedni tudnék?

Figyelt kérdés

Utoljára általános iskolában voltam olyan közegben ahol volt pár lány, akikkel szóba tudtam állni. Most 25 éves vagyok. Nincs igazán társasági hobbim (olvasni szeretek pl.), és olyan szférában dolgozom, ahol a munkatársaim 95%-a férfi.


Társkeresőkkel próbálkoztam éveken át, fizettem is értük, de ott a lányok nem válaszolnak ha írok, hiába vannak meccseim, mert egyébként tűrhetően nézek ki.


Tényleg csak annyit tehetek, hogy bízom a vak szerencsében, ráerőszakolom magam valami olyan hobbira, amit nem kedvelek, annak a reményében, hogy ott tudok magamnak nőt fogni, vagy felkötöm magam magányomban?



jún. 4. 09:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül mit csinálna egy fesztiválon?
jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Hát csápolna mint a többiek meg mondaná a csajoknak hogy szevasztok Józsi vagyok, otthoni gyíkrázás helyett.
jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Mégis mit csinálna víváson is... vívna mint a többiek meg mondaná a csajoknak hogy nagyon ügyes vagy mikor kezdtél el vívni.
jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
46%
De hagyjuk azt hogy mivel megy oda, mert nem ez a kérdés hanem a csajos közeg. Hú de nehéz, mész pénteken diszkóba ott a csajos közeg, wow de bonyolult volt.
jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
Aha persze diszkoba csajos közeg..
jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretek inni, de már milliószor mondták nekem, hogy szórakozóhelyen lehet csajozni. Kollégákkal párszor elmentem. Egyik este sem volt alkalmam nőkkel beszélni ott, ráadásul a többség rendszeresen jár oda, én meg nem akarok olyan nőt, aki minden hétvégén ilyen helyeken van, nem passzolnánk össze. Ennyi erővel már azt is mondhatjátok, hogy szólítsak le ismeretlen nőket az utcán.


Aki meg a sportot javasolta, az nem tudom hol él. Egy focicsapatban, víváson, vagy tenisz edzésen nem igazán vannak nők és férfiak együtt. Egyébként meg nem szeretem a csapatsportot. Biciklizni szoktam, egyedül.

jún. 5. 07:37
 17/33 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal de rengetegen vagyunk és szerintem nagyon neten kívül nincs más lehetőség tényleg vagy maradnak a hobbik nem könnyű helyzet az biztos.
jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
20%
Csak olyan hobbiba kezdjél, amit szeretsz is. Menjél el evezni pl. vagy legyél hegymászó, vannak lányok is, akik ezt űzik, vagy járjál könyvtárba,múzeumokba, és kiránduljál, és mindig nyitott szemmel nézzél körül, hol van egy olyan nő, aki igazán szimpatikus lenne. Egyébként meg engedd el, ne görcsölj rá, mert addig nem fog sikerülni.
jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Senior Séf ***** válasza:
70%

"évente kb 1 nővel ha van alkalmam szóba állni "

Ne várd az alkalmat,hanem teremtsd meg. Sokáig az áruházak pénztáránál való sorban állás volt kedvenc vadászterületem.

jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
37%
Játszótéren próbáld meg
jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!