Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha nem kerülök sehol kontaktusba nőkkel, akikkel ismerkedni tudnék?

Figyelt kérdés

Utoljára általános iskolában voltam olyan közegben ahol volt pár lány, akikkel szóba tudtam állni. Most 25 éves vagyok. Nincs igazán társasági hobbim (olvasni szeretek pl.), és olyan szférában dolgozom, ahol a munkatársaim 95%-a férfi.


Társkeresőkkel próbálkoztam éveken át, fizettem is értük, de ott a lányok nem válaszolnak ha írok, hiába vannak meccseim, mert egyébként tűrhetően nézek ki.


Tényleg csak annyit tehetek, hogy bízom a vak szerencsében, ráerőszakolom magam valami olyan hobbira, amit nem kedvelek, annak a reményében, hogy ott tudok magamnak nőt fogni, vagy felkötöm magam magányomban?



jún. 4. 09:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Iratkozz be kézilabdara:)
jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Azóta változás kérdező?
jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az öreg rocker (#19) tanácsát! Egy időben én is csináltam. :D Ha jó lehetsz a lánynál, hidd el, pozitívan fogadja majd, hogy nyitsz felé. Ne légy bunkó, ne erőltesd a vicceskedést, csak minél többször próbálkozz, és fog az menni. Lazán.
jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Rugj be azt menni fog
jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyire autista módon sarkosan gondolkodni. Szerinted neked csak egy db hobbid lehet? És biztos, hogy bármilyen hobbi, amit nem otthon a nagy fél között lehet csinálni, az a foghúzással egyenlő? Csak egy kicsit nyitni kellene a horizonton meg utánaolvasni dolgoknak.
jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Iratkozz táncra
jún. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%

Összefoglalom: jól nézel ki, klassz ruháid vannak, edzel is, olvasol is, szóval egy kész főnyeremény vagy, viszont valamiért a társkeresőkön nem akadnak rád a csajok, máshol pedig nincs alkalmad ismerkedni, mert kevés nő van a munkahelyeden.

Szerintem te egyszerűen el vagy szállva magadtól, ezért túl magasra teszed a lécet, és nem vagy hajlandó szóbaállni hozzáillő csajokkal.

jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27 Szép projektálás, de volt már kapcsolatom. Nekem tényleg csak annyi a problémám, hogy nem igazán futok össze nőkkel.
jún. 18. 11:59
 29/33 anonim ***** válasza:
Honnan volt az előző kapcsolatod?
jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Aki meg a sportot javasolta, az nem tudom hol él. Egy focicsapatban, víváson, vagy tenisz edzésen nem igazán vannak nők és férfiak együtt. Egyébként meg nem szeretem a csapatsportot. Biciklizni szoktam, egyedül."


Ha lemegyek focizni havi egyszer, ott is vannak gyakran csajok. Meg srácok akik foci után eljárnak sétálni, meg beülős helyre csajozni és itt is-ott is csajokkal találkoznak. Másrészt ha lemegyek néha szórakozóhelyre hétvégén (ami egy mentálisan egészséges párnál úgy gondolom nem válóok), ott is látom a focizókat és más ismerősöket, akikhez ülve mutatják be az újabb és újabb csajokat meg cimborákat akikkel jól érezzük magunkat amíg mélydepressziósra olvasod magad. A munkatársaidat vagy rokonaidat ha elhívnád biciklizni vagy akár könyvtárba, még akkor is előbb-utóbb belefutnátok Marikába-Katikába akit te nem ismersz és a munkatársad bemutatna nekik. Szóval még ezeket a lúzerebb hobbikat is ha mindenáron egyedül akarod űzni, akkor persze hogy magányos vagy. Azzal nem akarom bonyolítani még a képletet, hogy olyan is van, hogy Jóska bemutat Pistának, akivel egy másik alkalommal lógva Pista mutat be Marikának-Katikának.

tegnap 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!