Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig udvaroltam egy lánynak de elutasitott ám azt mondta minden képpen maradjunk kontaktusba. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű,hogy szimpatikus voltál Neki, látta,hogy mennyire odavagy Érte, ezért nem akart megbántani, inkább egy kis biztatást adott azzal,hogy maradjatok beszélőviszonyban.


Szerintem abban ne reménykedj,hogy kapcsolat lesz ebből.

2019. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Semmit!!! Nem szabad ilyesmibe belemenni! Te nem haverként akarod őt melletted tudni, hanem barátnőként, ha neki ez az érzés nem kölcsönös, akkor nincs értelme a továbbiakban kapcsolatban maradni, különben te folyton csak reménykedni fogsz, és elmész egy csomó más potenciális jelölt mellett!!
2019. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Meghagyott talonba. Ha mással nem jön neki össze, akkor jó leszel.
2019. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett valaki, viszonzott. Léptem is felé, de sajnos nálam is ugyanaz a sztori mint a tiéd, ugyanúgy érdeklődik felém, viszont nekem tököm ki van már, hogy nem képes belemenni...

Hagyd a francba vagy nemtudom

2019. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tartaléknak képzel, jobb híján. Keress mást!

F.

2019. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a talon. hagyd.
2019. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Talonban tart hátha megunja az alfa. Hasznos idiótaként jössz szóba úgymint lelki szemetesláda, taxi, hordár.
2019. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy nem kellesz elegge. A legyunk baratok az a lanyoknal, mint a fiuknal a baratssg extrakkal. Neked itt nem terem baber. :(
2019. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi hülyét, ennyi válaszolóból egy tudja csak:

"Hasznos idiótaként jössz szóba úgymint lelki szemetesláda, taxi, hordár."

Ez az igazság!

2019. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktam mondani, hogy van elég FB ismerősöm, köszi.
2019. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!