Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és még soha nem volt senkim. Tetszettek már srácok, sőt szerelmes is voltam már, de mindig megbántottak, vagy csak nem jött össze. Suliban sokan bántottak, és ki voltam közösítve. De sajnos gimiben is úgy alakult, hogy a covid után magántanuló kellett hogy legyek, és nem tudtam beilleszkedni mikor visszamentem, sőt kicsit ki voltam közösítve ott is. Vannak jó barátaim, gimi óta sokat változtam, sokkal jobban érzem már magam, több önbizalmam is van az élet sok területén, de ismerkedésnél, még mindig nem. Ha megtetszik egy pasi, de párja van, nem tetszem neki, vagy bármi ilyesmi, azt konkrét személyes kudarcnak élem meg. Ha egy pasi kedves velem, meg minden, utána mindig kiderül, hogy csak szexet akar. Annyian jönnek azzal a szöveggel, hogy fiatal vagyok, majd rám talál a szerelem, és hasonlók, de ezt azok mondják akik ennyi idősen már rég több dolgon voltak túl.:)

jún. 9. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Szexelj, ennyire egyszerű, ez az élet, nem kell érzelem, majd később rájössz, hogy milyen is ez. Csak szedj fel egy pasit, dugj vele, és menj tovább, szerezz tapasztalatot a szexben, majd később ráérsz érzelmes kapcsolatot keresni.
jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak semmi értelme nincs, hogy érzelmek nélkül (azaz ész nélkül) összefeküdj egy random arccal, majd miután felpróbált párszor ugyanúgy dobjon, mint egy elhasznált óvszert. Ez ahhoz vezetne, hogy először csak kihasználva éreznéd magad, majd az összes férfit egy kalap alá véve utálnád és hátralevő életedben értelmetlen döntések sorozatával ugyanabba a 22-es csapdájába kerülnél vissza újra és újra.

Sokkal jobban döntesz, ha keresel magad mellé egy hozzád hasonló kvalitású és értékrendű srácot, akit először megismersz, és ha szinte minden stimmel köztetek, akkor össze is tudsz vele jönni.

jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Bizlmatlan vagy mindenkivel ami taszito. A tobbit nem tudom mert nem irtal annyi infot.
jún. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

19 évesen nőként előtted a világ. Tudom közhely, de akkor is ez van. A mai világban a nőknek, nőkért van minden. Annyi, de annyi lehetőséged van, csak válogatnod kell.

Ha nem akarod átveretni magad, válogass és gondolkodj. Hogyan kell gondolkodni? Nézd magad objektíven, legalábbis próbáld meg. Lődd be a "szintedet" és próbáld ehhez a szinthez igazítani az igényeid. Ha te egy átlagos nő vagy, nincs semmilyen extra, kiemelkedő tulajdonságod, akkor ne gondold, hogy a magas, extrém jóképű, gazdag gyereknek majd élete szerelme leszel. 99% eséllyel csak egy dugásra kellesz neki. Ha neked ez okés, menj bele nyugodtan a dologba, ha viszont nem, vagy éppen komoly kapcsolatra vágysz, akkor hanyagold. Ez ennyire egyszerű: "a minden férfi egy disznó", meg a "pasik csak azt akarják", valójában a nők baromsága. Mert tudtommal, két ember kell ahhoz hogy "minden férfi csak azt akarja", tehát ha a kedves nők nem mennének bele mindenféle jött-ment fazonnal random szexkapcsolatokba, akkor talán a férfiak is kénytelenek lennének több energiát fektetni a dologba. De amikor gigachad-dal két mondat után már bújik is ágyba a csaj, akkor mégis mit vártok? Az elvárásoknak ITT kellene megjelennie, hogy a nők is legyenk olyan igényesek, hogy ne feküdjenek le bárkivel, még ha az illető rohadtul tetszik nekik, akkor se pár mondt/randi után. De ennyi igénye nincs a nőknek se, ahogy logikája sem, hogy a legjobb pasik kvázi bárkit megkaphatnak és sok időt nem fognak beleölni "nehezen kapható prédába". Viszont ha a legtöbb nő "nehezen kapható" lenne, akkor kénytelen lenne a legjobb pasi is időt, energiát szánni a normális ismerkedésbe és valószínűleg ténylegesen csak olyan csajok érdekelnék, akik nem csak egy-két dugásra kellenének neki.

jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg neked #4. Hálás vagyok.☺️ Igyekezni fogok ezek mentén cselekedni.😁
jún. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!