Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg autó vs örök magány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg autó vs örök magány hoki férfi sorsok vannak?

Figyelt kérdés

2 hónapig beszéltem egy addig szimpatikus nővel az interneten. Képcsere,skpye minden volt. Fél éjszakákat át dumáltunk. Felvetette a randi ötletét! késtem a randin 17 percet. Elkezdi: mi történt? Hol parkoltam (fizetős helyen van) mondom ne aggodjon mert nem autóval jöttem hanem tömegközlekedéssel. Erre gúnyós hangon : nincsen autód???


randi tartott 30 percig de éreztem rajta hogy megváltozott valami. mondom minden rendben? Azt mondta igen. Pár órával késöbb messengeren rá írtam hogy sajnálom hogy elkéstem. Azóta se reagált. (1 hónap) tuti letíltott.


ennyire számít egy rosdás vas ? Nincs autó akkor hoki halálig? Nő nem jár már igy ?


jún. 18. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Mire jók ezek az eltulzott provokatív kitalalt szarok?

Igeeen

Minden nonek fontos

Marad a hoki

Ugyis ezt akarod hallani,tessek,haladjunk

jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Kampo vagy ez van
jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan, hogy "jár a nő". Nálam az ilyesfajta szóhasználat önmagában kizáró ok lenne.
jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3


meg az is ha nincsen autója és 300 ezret keres csak ugye?

jún. 18. 13:48
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem az autón múlik, ha normális a csaj. Az sem segített, h 17 percet késel, írhattál volna neki, h bocsi, de kések pl.
jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

#4

Nyilván vannak anyagias nők, akárcsak szintén anyagias és felszínes férfiak. Ez mindig is így volt, mindig is így lesz. Kifogtál egy ilyet, nem működött, tovább lépsz.

jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarsz egy nőtől ilyen paraméterekkel?
jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Itt a baj az volt, hogy késtél ebben a kitalált történetben.
jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Jó kis kamu sztori, de már sokan akkor meg se vártak volna, mikor ennyit késtél, mert tiszteletlen. Én pl. ha a másik nem szól, akkor 10 perc után kalap, kabát aztán így járt.
jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Képcsere, skype. Lol, anyámék generációja ismerkedett így a múlt század végén. Nyilván kamu a sztori, de ha valid lenne, akkor aki annyira töketlen, hogy két hónapon keresztül csak beszélget, meg a csajnak kell őt randira hívni, a randiról meg elkésik a faszi, ott nem az autó hiánya a gond nyilván. Am meg tök felesleges kvázi naponta ideröfögnöd ugyanazt a kérdést, mert a válaszok úgysem érdekelnek, változtatni, tanulni, pszichológushoz menni, lefogyni, költöztetni, munkahelyet változtatni, igényesen öltözni nem vagy hajlandó, semmit sem teszel azért, hogy csinos, jó alakú, jó fej barátnőd legyen, a saját kategóriád, a dagadt, igénytelen, csóró, lusta, buta, 40 körüli melóscsaj meg nem felel meg, úgyhogy jah, neked marad az örök magány ilyen siralmas hozzáállással.
jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!