Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők örülnének ha nem volnána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők örülnének ha nem volnának rájuk kiéhezve a férfiak? Vagy csak alig, mondjuk annyira amennyire a nők vannak kiéhezve a férfiakra

Figyelt kérdés
Szeretnének egy ilyen világban élni, vagy pont úgy elégedettek ahogy most van?

jún. 18. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Tökéletes volna
Jobb lenne ha így lenne
Nem tetszene
Rémes lenne
Férfi vagyok
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én olyanban szeretnék, ahol nem csak a top nőktől vannak így megzavarodva, míg az összes többi láthatatlan számukra vagy még beléjük is rúgnak (nem fizikailag persze).

Nem félreértendő, nem arra gondolok, hogy bárcsak engem is zaklatnának. Dehogy. Tök jó érzés, hogy én ilyenkor, a melegben nyugodtan felvehetem pl. a nagyon rövid sortot, nem kell tartanom attól, hogy taperolni fognak meg ilyenek... De a levegőnek nézettség, miközben látom, hogy más nőkhöz hogy viszonyulnak, elég kellemetlen. Nekem legalábbis az.

jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már az is megfelelne, ha megértenék azt, hogy NEM.
jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Csúnya nőként én pont ilyen világban élek. Semleges a helyzet.
jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#

És elégedett vagy így ezzel?

jún. 18. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csúnya vagyok, és elég idegesítő tud lenni, hogy egyesek még rám is rám mozdulnak, annyira egyértelmű, hogy miért...


Részben az 1. válaszolóval is egyetértek, teljesen máshogy bánnak azokkal, akik valóban bejönnek nekik

jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég nagy a támogatottsága a férfiak kiéhezettségének enyhítésének
jún. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!