Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek örülnének ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek örülnének ilyen barátnőnek, mint Francesca White, mit tennének meg érte, ha ilyen barátnőjük lenne, tényleg tenyerén hordoznák?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 24. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok incel, ez kicsoda, hogy ennyire el kellene ájulni?
2023. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudnék megadni neki semmit.
2023. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a kérdések mire jók?
2023. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan nem vagyok incel, de tiltakozom az ellen, hogy a tenyeremen hordozzak egy nőt!

A nő egyenrangú partner, nem több nálam, nem is kevesebb. Nem erősebb és – a maga kereteiben – nem gyengébb. Nem gonoszabb és nem is angyalibb. Ebben szerintem még a legtöbb feminista is egyetértene.

A nő ember, mint én, csak történetesen XX kromoszómákkal bír. Nő és férfi egymás egyenrangú komplementerei.

Így hát ha az én életemhez egy nő csatlakozni akar, megteheti, ha én is úgy tekintek rá.

De nem fogom a tenyeremen hordozni, ahogy én sem fogom magam vele kiszolgáltatni.

Helyette együtt gazdagítjuk a kapcsolatot saját hozzáadott értékeinkkel, és egyszerűen jól érezzük magunkat egymással.

De a tenyeremen hordozni nem fogom. Lejárt a hercegnők és a fehér lovagok kora. Modern emberek léteznek, akik nök és férfiak.

2023. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén? Megkapná ugyanazt, mint bármelyik másik nő, ha az én barátnőm lenne. Szeretetet, szerelmet, hűséget, közös jövőt, mindent ami tőlem telik :) Mellettem biztosan jó élete lenne.

De az ilyen nők általában luxusra vágynak, amit nyilván gazdagok tudnak csak neki biztosítani...

2023. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Smink nélkül kifejezetten csúnya, szóval nem kellene. Maximum egy gyors patront megérne kategória ha jól ki van sminkelve.
2023. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket az "insta modelleket" felejtsük már el. Ez egy átlagos csaj, végigmegy az ember az utcán, rengeteg ilyet lát. Persze egyik sem fog az átlag incellel összejönni, de azért van belőlük bőven. Ezért is szemétség a mai párkapcsolati piac, mert az ilyen csajoknak minden is kell, aztán inkább maradnak egyedül, minthogy átlagos pasival legyenek.
2023. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden nap kapna talpmasszázst.
2023. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm is van ilyen nő, a kapcsolatunk kölcsönös. Miért pedáloznék egyoldalúan ilyen picsáknak, ha hozzászoktam a jóhoz? Jó alatt értsük azt, hogy nem én etetem fancy helyeken a párom, aki unott pofával "tűri" a törődésem, hanem ragyogó szemekkel beszélget velem és minden erejével azon van, hogy ő is lenyűgözzön engem?


Aki impotens, az menjen kellékpasinak ilyen mellé. Jó buli lesz.

2023. febr. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 yzf ***** válasza:
100%
Tucat instaribi,lapozzunk.....
2023. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!