Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanároknak lehet barátnőjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanároknak lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Általában 260 250 000 Ftot keresnek átlagban a pedagógusok nettóban itt ebben a témakörben általában az ilyen férfinek sosem lesz barátnője. Ezért kérdezem hogy egy pedagógusnak lehet a barátnője vajon.... Azt ne mondjátok hogy más is dolgozik mert nagyon nincs ideje rá
2022. dec. 31. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Több, mint 260milliót?😮 De jó lenne! Azonnal visszamennék!😂
2022. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 😂 Szarul keres, de váltani mindig lehet ;) Én is azt teszem, gyere csatlakozz!!
2022. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen a húgomnak tanár a barátja, de dolgozik magánoraban is és osztályfőnök is, netto 450 keress igy most
2022. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Suliban dolgozom, joval tobbet keresnek a tanarok..
2022. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4, a suliban 50 evesen, vagy maganorkkal?:)
2022. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

40 es felsos fizikas, de allandoan sirnak, abban a napi 4 oraban, hogy jajj de faradtak, hajnalban keltek.. (8ra jarnak)


El lehet menni gyarba 3 muszakba is. Vagy barhova.


Kulon faj.

2022. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Fuh te mekkora buta vagy 😂 csak nem portás bácsi? Akkor hajra hajra lehet tanitani ha annyira jo dolguk van :) imádom az ilyen embereket, akiknek cska a szája jár, amúgy egyáltalán nem látnak bele a dolgokba, meg ennyire vitték, hogy lehet menni gyárba.

Képzeld, valakinek meg kell teevezni az órát, talán azért kel hajnalban, nem azért mert a hat óra koran van.

Az ilyenek miatt kívánom hogy ne menjen senki tanárnak, aztan majd a gyerekeidet meg tanittasd a saját pénzeden. Bohóc 🤡

2022. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A tanár milliokat érdemel mert van papirja, igaz gazdasagi értékük nulla, nagyon büdös a munka a tanár naplopoknak.

Alkalmatlanok tanitason kivül bármire is, könyvből olvasva tanitanak, szadizzák a tanuloikat, tini lány tanuloikkal kezdenek ki. Tanár egy szégyen, tisztelet a kivételnek

2022. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

😂😂😂 te nagyon el vagy tevedve. Tanárként végeztem, és képzeld, diákéveim alatt voltam gyári munkas, pultos, felszolgáló és recepciós. Ma pedig egy fordító cégnél dolgozom jó pénzért, és meg vagyok becsulve.

Ilyenkor kicsit magadba kéne nézni, amikor egy 6 éves egyetemet végzett embert naploponak nevezel :) Te nem tudnád elvégezni ezzel az értelmi szinttel, abban biztos vagyok.

2022. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Én csak azt nem értem, hogy az a sok zseni, aki mindenkinél jobban tudja, hogy

1.Tanárnak minden hülyét felvesznek

2. A tanárok soha nem dolgoznak

3. Valójában halálra keresik magukat

Miért nem mennek tanárnak??? Annyira mégse lehetnek okosak, ha ilyen kánaán helyett a gyári munkát választják 😂

Légyszi, valaki világosítson fel, mert hülyén fogok meghalni! Már nagyon régóta keresem a választ erre a kérdésre, de senkitől nem kaptam.

Üdv, egy pályaelhagyó pedagógus

2022. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!