Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középiskolai tanároknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középiskolai tanároknak a végzős lányok már valamennyire "szabadabb prédának" számítanak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert lehet túlreagálom, de eddig is sejtettem hogy tetszettem valakinek az iskolámból. De amíg be nem zártak az iskolák, volt párszor olyan hogy rajtam felejtette a tekintetét, és amikor ránéztem sem kapta el. És nem hinném hogy ennyiszer pont így bambult volna el. Ezelőtti években annyira nem volt ilyesmi, max végigmért, de az sem biztos hogy tudatos volt.
2021. jan. 25. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Pedofil barommal minek kezdesz?
2021. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őket már szabad nézni. De ha tanár akar maradni, itt megáll.
2021. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!