Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalta, hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta, hiába fogyott le, mégsem sikerül ismerkedni, mennyire ábrándult ki?

Figyelt kérdés

Férfiként 30 kilót adtam le, jelenleg 95 kg körül vagyok, de semmivel nem megy jobban az ismerkedés. Eljutok a levelezésig, csetelésig, olykor a személyes találkozásig, majd lelépnek a nők szó nélkül.

Arcom nem ronda, beszélgetni is tudok, bunkó sem vagyok, intelligensnek tartanak, kis lakásom és autóm is van. Viszont 52 éves vagyok.

Kezdek belefáradni ebbe az egész ismerkedőjátékba. :(



jún. 12. 15:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
10, nincs.
jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Pedig a korosztályodban már könnyen lehet nőt szerezni. Nem értem mi lehet a gond.
jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

11# Mondom: van igazság abban, hogy ezek az elvárások a fejemben vannak.


Oké, akkor nincs, bmeg!

jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves nőknél próbálkozol és eddig hányan utasítottak vissza személyes találkozás után? Volt aki kifejtette miért, te jól érezted magad a randin? Ki fizetett, hol voltatok, miről szólt az ilyen beszélgetés? Gondoltál rá, hogy ne csak online kezdeményezz? Önbizalomhiányod van, avagy kezdeményezel személyesen is? Mi a helyzet szociális életeddel, vannak barátaid?
jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
7# csak gondolom a kondi az elsődleges sport szokás szerint.
jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15, nem.
jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

125 kg-ról 80-ig fogytam. Utána vettem új ruhákat, elmentem fotóshoz és elkezdtem online ismerkedni (személyesen még nehezebb lett volna, mert előtte emberszámba sem vettek engem a nők, szóval férfiként sem tudtak volna tekinteni rám).


Aztán innentől kezdtem érezni, hogy lassan, de biztosan fog javulni a helyzet és végül 2 év ismerkedés után jutottam el oda, hogy megtaláltam (baromi nagy szerencsével), azt a lányt, aki mellett olyan boldog vagyok, hogy utólag azt mondhatom, hogy megérte végig szenvedni ezt az egész folyamatot.


Azóta 90 kg vagyok, edzés és rengeteg kajálás mellett (épp próbálok visszavenni ebből).


A fogyás az csak a 0. lépés volt számomra, mert utána derült ki az, hogy nincsen semmilyen tapasztalatom, szociálisan is szinte 0 voltam introvertált létemre, szóval itt egy másfajta munka kezdődött a belsőmön, de először kellett az, hogy elfogynak, magam miatt is.

jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
először kellett az, hogy lefogyjak* autocorrect
jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17: ez igen, gratulálok!

(Szerintem sokaknak segítene, ha megpróbálnád leírni valahová, valamilyen formában, hogyan sikerült bepótolnod a szociális hiányosságaidat / kifejlesztened a szociális képességeidet. Főleg ilyen "most, hogy visszatekintek, úgy látom, hogy annak idején ez és ez volt a fő probléma velem" stílusban.)

jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanebbbe a cipőbe jàrok lefogytam 25 kg 96 kilòra, de igy se kellettem senkinek ezert inkabb visszahìztam 26 kg-t
jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!