Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van autója az tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van autója az tapasztalta, hogy könnyebb vele ismerkedni, mint autó nélkül? írok példákat.

Figyelt kérdés

Például tervezel egy utat horvátországba és megkérdezel pár csaj ismerőst, hogy jönnének-e veled. És mondjuk 5 személyes kocsival leviszel 4 csajt. Erre gondoltam.

Vagy eleve arra, hogy egy randinál sokkal több a mozgástered, akár egy kicsit távolabbi romantikus helyre is elviheted, egy kis tóhoz, vagy egy eldugottabb romantikus étterembe. Amíg vonattal vagy busszal elég kiábrándító lehet ugyanez.

Ez a két példa amire gondoltam, de nem feltétlenül kell horvátországban gondolkodni. Bőven elég például egy kiruccanás a Balatonra, vagy egy kulcsos ház. Ha már a kezedben van a kocsi, akkor a kezedben van az egész program szervezése nem?


Szóval lényegesen könnyebb így ismerkedni, nem?


2023. júl. 30. 15:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kérlek aki nem ért hozzá, meg az ilyen bkv-Jancsik, héves f@szmutogatók, nagykörútról ki sem mozdulók ne irogassanak ide. Köszi. Azok válaszát várom akinek van autója, jogsija, hogy mielőtt nem volt, és miután lett, milyen változásokat tapasztalt az ismerkedésben.
2023. júl. 30. 15:21
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelmű, hogy könnyebb és nagyobb szabadságot ad. Párom 30km-re lakik. Autóval 25 perc, tömegközlekedéssel 3 óra és minimum 6 átszállás, mivel arra nincs közvetlen tömegközlekedés. Bicikli se jöhet szóval.. azzal max 1,5 óra lenne az út, viszont azon az úton ami felé vezet ki tilos biciklivel közlekedni.


+ lakhelyen belül se mindegy a közlekedés. pl hozzánk a legközelebbi fagyizó 1,5 km-re van... sétálja le ezt 35 fokban az, akinek 2 anyja van.

2023. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Esetleg ha csaj vagy, akkor volt-e már ilyenben részed, hogy egy fiú elvitt a kocsijával téged, esetleg egy lány társaságot és valamelyik lánnyal így ismerkedett meg, így jött össze.
2023. júl. 30. 15:31
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Nagyobb is lesz tőle a valaga az embernek, esélyes cukorbeteg a mozgáshiány miatt + rengeteg élménnyel lesz kevesebb, mert csak az előtte lévőt bámulja, és dühöng végig a sok marha miatt az utakon.

Nem baj, Viktorta megoldja, integethetünk már a 600 forint alatti üa áraknak.

2023. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem pont ilyen válaszokat várok, de azért hozzászólok. 4/ és az milyen élmény amikor mondjuk első randi után vagy közben mentek valahova a lánnyal és a mocskos üléseket, a WC és műanyag szagú vonaton hallgatod a dorbézoló idiótákat. Vagy éppen egy koszlott csöves száll fel és tanyázik be valamelyik ülésre masszív szaggal. Vagy milyen az amikor 1,5 órát vársz a buszra a nem túl biztonságos pl vidéki buszpályaudvaron, vagy amikor szinte megalázóan sorban állsz jegyet venni, vagy amikor a buszsofőr úgy dönt, hogy elrontja a partidat és DIREKT nem áll meg ott ahol jeleztél, hanem 5 km-rel feljebb egy másik faluban (volt ilyen) és az milyen amikor mondjuk egy jó kis kirándulás, strandolás után a fáradt tömeggel kell keresned az utolsó buszt és persze előre megbeszélitek ki hol száll le merre megy? Ebben mi az élmény? Meg ha fogyni akarnék nem ezen múlik mert autóval nagyon könnyen eljutok akár egy futóhelyre, egy tisztavizű tóhoz ahol lehet úszni, vagy egy kondiparkba. Szóval nem értem milyen élmények. Meg hogy minek kell idekeverni a politikát és az üzemanyagárakat.

Nem ez volt a kérdés, hogy erről hadováljatok. Hanem az, hogy akinek van tapasztalata annak mi.

2023. júl. 30. 15:42
 6/23 A kérdező kommentje:
Másrészt férfiként főleg egy randin én szeretem a körülményeket rendezetten tartani. A tömegközlekedés az ennek az ellentéte. Bármi megtörténhet és szinte bármi kizökkenthet engem és a lányt is, ráadásul egy BKV buszon, villamoson, vagy vonaton, volánon utazni egyáltalán nem romantikus. A volán még lehet romantikus egyébként estefele amikor ilyen kék esti fényt kapcsol a sofőr, alig vannak a buszon, azok általában tisztábbak is és hátraültök kettes ülésbe, senki sincs szemben, azt mondom az még belefér, meg a diákromantika csúcsa, de én már bőven elmúltam 20 szóval nálam ez sajnos már nem működik, de elmondom amikor valaki 20 és van kocsija előbb mennek el vele is a csajok szerintem mint azzal akinek nincs.
2023. júl. 30. 15:51
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Sztm egyértelmű hogy könnyebb és előny a kocsi.
2023. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván előnyösebb és könnyebb. Nekem ez nem ilyen alap dolog, de nyilván kényelmesebb nekem is meg a pasinak is, ha eljön értem kocsival, elvisz a helyre, majd onnan ha gondolunk egyet, kocsival tovább megyünk, vagy csak kocsikázás közben még beszélgetünk, vagy ha jól érezzük magunkat még ide még odamegyünk, meg hazahoz, mint az, hogyha beközlekedek a városba, ott meg kell várnunk egymást, jó esetben senki nem késik, majd onnan meg ha akarunk tovább menni, akkor gyalogosan időjárástól függetlenül is, vagy szálljunk fel a buszra, ahol lehet nyomorogni kell, nem tudunk kötetlenül beszélgetni, mert én pl. nem beszélgetek akármiről a tömegközlekedésen, ami így nem másokra tartozik, aztán ki tudja ott milyen alakok vannak, ha meg mondjuk nagyobb a távolság, mert most ha a fővárost veszem valaki pont külterületben lakik, akkor a tömegközlekedés is kicsit hosszabb és macerásabb sokszor.

Nekem voltak nagyon jó randijaim így is meg úgy is, szóval nem ezen múlik, de nyilván kényelmesebb a kocsi, meg hát, amennyiben az illető nem egy állat módjára vezet, akkor biztonságosabb is..

2023. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
A férfi az ott kezdődik hogy saját autója van.
2023. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8/ biztonság alatt mit értesz? hogy biztonságosabb a kocsi mint a tömegközlekedés? gondolom a kötekedő, meg furcsa alakokra gondolsz meg nőként arra, hogy az utcán egyedül kell hazasétálnod. Mert nyilván egy busszal lényegesen kevesebb baleset mint a személyautóval.
2023. júl. 30. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!