Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van autója az tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van autója az tapasztalta, hogy könnyebb vele ismerkedni, mint autó nélkül? írok példákat.

Figyelt kérdés

Például tervezel egy utat horvátországba és megkérdezel pár csaj ismerőst, hogy jönnének-e veled. És mondjuk 5 személyes kocsival leviszel 4 csajt. Erre gondoltam.

Vagy eleve arra, hogy egy randinál sokkal több a mozgástered, akár egy kicsit távolabbi romantikus helyre is elviheted, egy kis tóhoz, vagy egy eldugottabb romantikus étterembe. Amíg vonattal vagy busszal elég kiábrándító lehet ugyanez.

Ez a két példa amire gondoltam, de nem feltétlenül kell horvátországban gondolkodni. Bőven elég például egy kiruccanás a Balatonra, vagy egy kulcsos ház. Ha már a kezedben van a kocsi, akkor a kezedben van az egész program szervezése nem?


Szóval lényegesen könnyebb így ismerkedni, nem?


2023. júl. 30. 15:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Fiatal szingli koromban mindenképpen előnyt jelentett. Már nem vagyok fiatal, szingli sem vagyok, autóm is van, de még mindig előnyt jelentene nálam az autó.
2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Szerencsétlennél mindegy, hogy van-e autód vagy nincs. Ha viszont rendben vagy, akkor igen, előnyt jelent minden szempontból.
2023. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
8%
Ha hercegnò a kis mocsok akkir igen.
2023. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!