Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van autója az tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van autója az tapasztalta, hogy könnyebb vele ismerkedni, mint autó nélkül? írok példákat.

Figyelt kérdés

Például tervezel egy utat horvátországba és megkérdezel pár csaj ismerőst, hogy jönnének-e veled. És mondjuk 5 személyes kocsival leviszel 4 csajt. Erre gondoltam.

Vagy eleve arra, hogy egy randinál sokkal több a mozgástered, akár egy kicsit távolabbi romantikus helyre is elviheted, egy kis tóhoz, vagy egy eldugottabb romantikus étterembe. Amíg vonattal vagy busszal elég kiábrándító lehet ugyanez.

Ez a két példa amire gondoltam, de nem feltétlenül kell horvátországban gondolkodni. Bőven elég például egy kiruccanás a Balatonra, vagy egy kulcsos ház. Ha már a kezedben van a kocsi, akkor a kezedben van az egész program szervezése nem?


Szóval lényegesen könnyebb így ismerkedni, nem?


2023. júl. 30. 15:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Én nőként 27 évesen jutottam oda, hogyha nem jön értem egy pasi, akkor hagyjuk egymást inkább.

Nagyon nyűgös a mocskos bkv-n csiniben és magassarkúban nyomorogni.

Kényelmetlen, időhöz kötött, tragédia.

Nekem bármilyen programtól elveszi már a kedvem, ha bkv-zni kell.

2023. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Pedig pont, hogy a busznál, vonatnál könnyebb az ilyesmi. Az autó kötöttség.
2023. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11, megértelek és egyet is értek, bárki aki mást mond azt nem veszem figyelembe, viszont részletesebben kifejtenétek az autós randikat, hogy mennyivel jobbak és milyen szempontból, milyen lehetőségek fordultak elő? Akár pl lementek egy tópartra és ott szex a holdfényben ilyesmi?
2023. júl. 30. 17:43
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
13! Ja, hát akkor sok értelme kérdést kiírni, ha eldöntöd előre, hogy mi az egyetlen helyes válasz. Csak akkor ez így nem kérdés.
2023. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként csak nekem tűnik gyanúsnak a kérdés? Mintha egy fétiseshez volna dolgunk, nem? Valami autósszex fétis vagy mi ez?
2023. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na megjött a bolondház-hadsereg szétkapni a kérdésemet.

De legalább ebből is látom, hogy jó helyen tapogatok, mert általában azokat a kérdéseket kapják szét aminek van tétje.

2023. júl. 30. 18:02
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

Én sem szívesen buszozgatnék egy férfivel.


De a 13.as válasz mi a szar 😂

2023. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát mit nem értesz? Ezt kérdezem h egy randinál mondjuk leviszed a csajt egy tópartra ott szeretkeztek, vagy valami ilyesmi. Ez vonattal, busszal elképzelhetetlen szerintem mert azt hinné a csaj valami pszicho vagy.

Autóval meg megkérdezed lemenjünk a tóhoz, vagy rábólint vagy nem.

Nem így van?...

2023. júl. 30. 20:57
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Egy szerencsétlenen a kocsi sem segít .
2023. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Legyünk őszinték, akinek a kocsi kell ahhoz, hogy csajozzon, az szimplán csak ronda vagy életképtelen mamakedvence! prüm-prüm-prüm lúzer!!!!
2023. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!