Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jut be az EU-parlamentbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jut be az EU-parlamentbe Magyar Péter, mert a nőknek tényleg az ilyen toxikus nőverők kellenek?

Figyelt kérdés

Magáért beszél az eredmény. Vajon Varga Judit is írt már ide ki panaszkodós szakítós kérdést anno?


(nem fideszesként írom)


jún. 9. 23:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Én háborúpárti vagyok, szóval nekem igen.
jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Nőként nem tartom kifejezetten jó pasinak Magyar Pétert. Van, akinek biztos bejön ez a típus, nekem nem.

Tudom, hogy hihetetlen kérdező, de én alapvetően az EP-képviselők listájára szavaztam, ahol a Tisza listáján felkészült, szakmailag megfelelő emberek voltak. Számomra szimpatikus volt az is, hogy megpályázták magánemberek között a képvelsőjelöltséget. Én rájuk szavaztam, mert véleményem szerint ilyen háttérrel, végzettséggel, tudással bíró embereknek kéne képviselnie az EU-ban Magyarországot, és nem nyelveken egyáltalán nem beszélő, drogfogyasztó Deutsch Tompiknak.

jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Alapból magyar, szóval off.


Amúgy meg egy darab száraz kutyaszarra is szavaznék, ha van esély, hogy leváltja a gechit.

jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

"toxikus nőverők"

Ezt az alapján a Varga Judit-féle szenny-interjú alapján mondod, amiből az derül ki, hogy inkább Varga Judit ütötte a férjét...? :))

jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Gerire nyilván azért szavaztam, mert egy cuki, magas nerd. ❤️
jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Ez milyen kérdés... HAHAHA.

Kérdésem: A fidesz azért van ilyen régóta hatalmon, mert minden magyar ember szar családban nőtt fel és lelkileg össze van nőve a bántalmazójával? Voltaképpen aki rájuk szavaz mind stockholm szindrómás. :)


Magyar Péter tünete a társadalomnak, mégpedig olyan tünete, hogy most már rohadtul elege van a többségnek egy megalomániás, szadisztikus, sanyargató, szocipata kormányból, aki csak elvesz, de nem ad semmit vissza és a hatalomért a saját anyjukat is megb@sznák. Van még jó sok agyhalott akik rájuk szavaz, de a többség a fogatlan közmunkások, akik mivel direkt a társadalom peremén vannak tartva, nem is tudják elképzelni milyen is lehetne az életük egy fidesz nélkül a másik fidesz szavazó tábor meg az újgazdag lakótelepi prolik, akik a zavarosban halászgatnak, ebből gazdagodtak meg és ez a kormány pont az ő rétegüknek kedvez, hisz a fidesz párt is ilyen lakótelepi prolikból áll.

Ha fidesz nem lenne ekkora mocsadék, akkor egy Magyar Péter nem nőtt volna ekkorára.

jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen, a nők többsége sub, azt szeretik ha lekezelik őket...
jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

Én nőként oda szavaztam, de egyáltalán nem az alapján ikszeltem, hogy nekem milyen férfi kellene a magánéletben. Egyszerűen ezt láttam a legjobb opciónak arra, hogy a saját "nagyságában" sütkérező, dagonyázó, mindent szétlopó, kétszínű Fideszt megszorongassuk - ideális esetben nem egy nőveréssel vádolt, kétes motivációjú ember vezette pártot támogatnék, de a többi lehetőség még rosszabb, és itt legalább egy kompetensnek tűnő vezető van, aki meglépett olyan dolgokat, amiket az eddigi balf... ellenzék nem (pl. roma településre lemenni stábostul a kampány során).


Amúgy meg, na, azért a Fidesz táján sokkal több bizonyított agresszív tulok és nőverő állat van, azért miért nem sír az ilyen kérdezők szája.

jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak szavaztak rá, mert szimpatizálnak a nőverőkkel, magukat látják benne😔
jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21%

"Igen, a nők többsége sub, azt szeretik ha lekezelik őket..."


Fogalmad sincs, mit jelent a sub.

jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!