Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire toxikus/kapcsolatfügg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toxikus/kapcsolatfüggő ez a lány?

Figyelt kérdés

Első pár hétben normálisnak tűnt, viszont mostanra már ott tartunk hogy szabadideje nagyrészét velem akarja tölteni, és ha nekem is van szabadidöm elvárja hogy én is vele töltsem azt, állítom hogy napi 3 óra alsó hangon erre megy rá az életemből. Nem gondoltam volna hogy egy barátnő vagy alakuló kapcsolat ilyen sok időbe és energiába kerül. Ezenkivül fenyegetőzni is szokott hogy nem tud komolyan venni ha én nem akarok rászánni legalább napi 3 óra beszélgetést és ne számoljak rá ha erre sem vagyok képes.


Ez engem azért zavar mert eddig hozzá voltam szokva hogy azt csinálom amit akarok, és sokszor pl hiányzik hogy nem játszhatok mert a lánnyal kell beszélgetnem. És ez a lány elképesztően tapad is, sőt kifejezi hogy neki szüksége van arra hogy foglalkozzon vele sokat a leendő párja



2023. szept. 30. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Toxikus kapcsolatfüggő
Nem toxikus, normális
Nem tudom
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Ez ne marról szól, hogy kapcsolatfüggő e! hanem szeretethiányos, és nem feltétel nélkül szeret, hanem ki akarja erőszakolni. a kapcsolatfüggőség másról szól.


De te ezt nem szereted, őt sem szereted. Akkor ne legyél vele.

2023. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretethiányos sem feltétlenül normális állapot
2023. szept. 30. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom ebből megállapítani hogy toxikus-e, de hogy nem normális az biztos! Napi szinten való vele foglalkozás ismerkedés alatt abnormális! Menjen inkább pszichológushoz üzenem neki! Amúgy offold, ha jót akarsz magadnak!
2023. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nincs jövője ennek
2023. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Atya Úristen!

Parancsolgatós, drámázós, fenyegetőzős és tapadós p!csa! Igenis toxikus, szerintem is nagyon gyorsan szabadulj meg tőle! Mégha együtt vagy valakivel fél éve/ egy éve, akkor se illik zsarolni érzelmileg! Két külön álló személy vagytok, akik egymás nélkül is megtudnak lenni! Tegyük fel külföldre mennél dolgozni és nem lenne időd/kedved telón trécselni mindennap három órákat (ha nem növelné a mennyiséget!), szerinted normális dolog? Dehogy az! Egyszerűen f@rok nélkül nem tud meglenni, rád telepedik már az elején. Akkor mi lenne később? Menekülj!!!

2023. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ismerkedéskor minimum napi 3 óra beszélgetés, meg elvárja hogy sokat foglalkozz vele?

Ez nekem Red flag lenne. Főleg hogy ez csak az ismerkedési szakasz .. Mert az hogy mondjuk hétvégente legalább az egyik napot veled akarja tölteni az oké, de ez nekem is sok lenne, pedig nő vagyok.

2023. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!