Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig ehhez a típushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ehhez a típushoz vonzódom/ jövök össze? 25/l

Figyelt kérdés

Mindig csak erősen kapcsolatfüggő férfiakba szerettem bele igazán. Csak sajnos többször megszívtam, mert ez azzal járt, hogy valójában kb mindegy volt nekik kivel, csak kapcsolatban legyenek. Persze akkor ezt nem így éltem meg, csak utána esett le, hogy szakítás másnapján már mással voltak kapcsolatba, olyannal aki egy cseppet sem hasonlít rám,illetve megcsaltak többször is, ha nehezebb időszakok voltak a kapcsolatban. Mindhárom barátom olyan volt, hogy szinte nem éltek még kapcsolat nélkül egy hetet sem.

Mi ebben az én felelősségem, miért lehet, hogy ez a típus vonz, és kb mindig ugyanaz a végkifejlet?



2023. jan. 21. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert veled se stimmelhet valami.
2023. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb olyannal ismerkedj akkor, aki nem tegnap esett ki egy más lány ágyából.
2023. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
A hiba csak 50%-ban az övék, mivel rendszeresen történik ez veled, valami benne sem stimmelhet, ha mindig ez a vége.
2023. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hans Pötterman ***** válasza:
0%
Ez ugyanúgy a te hibád is, tanulj belőlük, próbálj jobban szelektálni. Talán alacsony az önbecsülésed, ne félj a lécet kicsit magasabbra tenni.
2023. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, mert tudom, hogy az én felelőségem is 50%-ban! 3-as, nem kioktatást kérek, hanem segítséget, ezzel én is tisztában vagyok amit írtál
2023. jan. 21. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj a saját zsigeri vonzalmadhoz kritikusabban hozzáállni, mert azok a férfiak akik a legjobban tudnak hatni rá, nagy eséllyel "player"-ek.
2023. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

5.


...véleményed szerint ez "kioktatás" volt? Kissé sértődékeny vagy és túlreagálod a dolgokat.

2023. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, azt nem tudom megmondani, hogy ilyen tekintetben mi lehet a háttérben, de lehet érdemes lenne felkeresni egyet és ő tudna neked segíteni. Addig meg azt tudnám tanácsolni, hogy tudatosan dönts és ne is kezdj olyannal ismerkedni, akiről látod, hogy ő is kapcsolatfüggő.
2023. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ywerd ***** válasza:

Valamiért azokat vonzod be .

A keresési algoritmusoddal lehet a baj .

Egy nem kapcsolatfüggő férfi pár tulajdonsága:

- nem " gyalulja le" magát a nő kedvéért

- időbeosztása előtted is volt ,és ehhez ragaszkodik,és nem bánja ha neked is van, sőt

- érvel, vitázik,de nem akar mindig ügyesebb,okosabb lenni

- nem akar kontrollálni,birtokolni,de őt sem lehet birtokolni

- el tudja foglalni magát , sőt jól elvan nélküled is


Ezekre a tulajdonságokra ismerkedés korai fázisában rá tudsz kérdezni.

Többet is tudnék mondani,de kezdetnek ennyi bőven elég.

2023. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, így hogy ezeket leírtad, rájöttem, hogy pont a fentiekkel ellentétes tulajdonságaik voltak. És talán azért van erre szükségem, mert csak egy kapcsolatfüggőtől “hiszem el”, hogy nem fog elhagyni, hogy én vagyok a mindene, hogy különleges és fontos vagyok neki, hogy nem kell rettegnem, hogy mit gondol rólam/rosszat csinálok és elhagy. Illetve szerintem velük tudom megélni azt az igazi “egymásbafonódós” szédítő szerelmet/szimbiózist, ami kb a filmekben meg regényekben van
2023. jan. 21. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!