Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig ehhez a típushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ehhez a típushoz vonzódom/ jövök össze? 25/l

Figyelt kérdés

Mindig csak erősen kapcsolatfüggő férfiakba szerettem bele igazán. Csak sajnos többször megszívtam, mert ez azzal járt, hogy valójában kb mindegy volt nekik kivel, csak kapcsolatban legyenek. Persze akkor ezt nem így éltem meg, csak utána esett le, hogy szakítás másnapján már mással voltak kapcsolatba, olyannal aki egy cseppet sem hasonlít rám,illetve megcsaltak többször is, ha nehezebb időszakok voltak a kapcsolatban. Mindhárom barátom olyan volt, hogy szinte nem éltek még kapcsolat nélkül egy hetet sem.

Mi ebben az én felelősségem, miért lehet, hogy ez a típus vonz, és kb mindig ugyanaz a végkifejlet?



2023. jan. 21. 16:06
1 2
 11/11 Ywerd ***** válasza:

9es vagyok :Ne a filmek, regények képezzék az alapot ,amire építesz.

Pár szabály ,aztán többet nem írok,ha gondolod keress privátban a többiért...

Olyan embert keress aki :

- nem azt pótolja, ami úgy gondolod belőled hiányzik

- ne terheld meg mindenféle elvárással

- ne idealizáld,láss bele yan dolgokat amik nincsenek ott

- fogadd el ,nem vagy tökéletes. Ő sem az

- keresd ( főleg az ismerkedés elején) a maszk mögötti embert

- érzed e benne az erőt, magabiztosságot,az önállóságot ,hogy nem ágyast, hazvezetőnőt ,cselédet etc. keres

- tedd fel magadnak a kérdést, emberként is tudod tisztelni?


No egyenlőre ennyi.

2023. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!