Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet együtt élni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet együtt élni a kapcsolatfüggőséggel?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete nincs senkim, de már olyan magányosan érzem magam. Én sosem szerettem egyedül lenni. Ilyenkor semmi értelmét nem látom az életemnek és semmihez nincs kedvem. Egész nap a párkeresésen jár a fejem. Vannak itt ilyenek? Ti mit tesztek?
2022. okt. 22. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 hét? hát az még a bemelegítés első szakasza :D


amúgy próbálj meg ismerkedni, társkeresők, menj el buliba ha szeretsz oda járni, valahol csak találsz valakit, de óvatosan, nem kell egyből letámadni, hogy te vele kapcsolatot akarsz 5 másodperc után

2022. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatfüggő nagyon nehéz eset. Nekem ilyen párom van. Szörnyű néha.
2022. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En kb 60hete vagyok szingli de nem banom, addig se basznak at.

Neked azt javasolom h keresd meg magadat, ugy h egyedül vagy h a kapcsolat ne az eleted legyen hanem az eletet megszepito plussz. Mert nem jo h ennyire fuggsz a dologtol, az meg plane ha csak random beleugrasz mindenbe csak azert h legyen. Kozben meg lehet nem is tetszik annyira v nem is ot keresed. Adj kagadnak idot probalj ki uj dolgokat, meg olyan dolgokat amiket kapcsolatban nem pl. Elvezd a teljes szabadságot, függetlenseget egy picit.

2022. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább szeretek egyedül lenni. Így is nagyon kevés időm van.
2022. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos régen is ugyanez volt:/ ameddig nem volt párom semmihez nem volt erőm, kedvem. Miest lett párom elkezdtem edzeni, új dolgokat kiprobálni. Most újra egyedül vagyok és már baromi egészségtelennek érzem magam és semmi hasznosat nem csinálok. Megpróbálom magam össze szedni mert ez nem normális sajnos
2022. okt. 22. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehez is probalj meg magad igy is jol erezni. Legyel szingli per hetig honapig ahogy jobban birod. Csak h kicsit valtozzon benned valami, ennek is meg lehet talalni a szépséget. Aztan utana kipihenve uj kapcsolatba kezdeni.
2022. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónap és már el is felejted..
2022. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Jelen. 9 év után otthagytam a páromat mert az egész olyan langyos volt. Aztán 4 hónap után visszamentem. Addig aktívan keresgéltem de semmi normális nem jött össze. Egyedül lakni meg olyan rossz volt.
2022. okt. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem kapcsolódik nagyon a témához, de a kapcsolatfüggőség, az a co-dependecia fogalomból került a magyar nyelvbe, ha nem tévedek, és teljesen mást jelent, mint amiről itt szó van.


A kapcsolatfüggőség inkább valami olyasmit jelent szerintem, hogy van egy függő, mondjuk alkoholista, és te vele élsz párkapcsolatban, ezért nálad is kialakulnak beteges viselkedésminták, bár te nem vagy szerfüggő.


Bocs, hogy közbeszóltam, mert mindenki megértette mire gondolt a kérdező, a magyar nyelv meg alakul, ahogy alakul...

2022. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-esnek igaza van. Amit a kérdező leír, az inkább egyfajta szeparációs szorongás, ami miatt nem szeret, tud egyedül lenni.

A kapcsolatfüggő viszont nemcsak a függő emberrel lehet kapcsolatban. Inkább magától a kapcsolattól függ, elveszti az önállóságát, túlságosan tapadós.

2022. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!