Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzzem le a kapcsolatfüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a kapcsolatfüggőséget?

Figyelt kérdés

Teljesen bevagyok kattanva mióta nincs párom. Aludni alig bírok. Azóta jelentéktelennek érzem az életemet. Esetleg más küzd ilyennel itt?

18/f


2022. júl. 21. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Sok időt töltöttetek együtt?


Ilyenkor az a legnehezebb az elszenvedett sérelem és fájdalom mellett, hogy a vele eltöltött idő szabaddá válik és nem tudod, hogy mit kezdj magaddal.



Nekem amikor vége lett a párkapcsolatomnak nem törtem annyira meg csak szomorú voltam és próbáltam elfogadni a dolgot. Próbáltam felnőtként kezelni és egyáltalán nem bántani vagy rosszat mondani a másiknak. Nem akartam, hogy sárdobálás vagy rosszakarás és utálkozás legyen a vége, mint sajnos az sok esetben sokaknál megtörténik.


Utána történt egy dolog ami viszont nagyon megtört és utáltam érte az egész világot. Mindennap haraggal keltem és feküdtem. Ez azóta javult, de sajnos még csak keresem azt az állapotot ami egykor voltam.


Tanácsként én azt mondanám, hogy próbált elütni az időd, hogy kevesebbet gondolj rá. Esetleg kezdj bele új dolgokba. Tudom, hogy ez ilyen szennylapok szerű klisének tűnik, de én úgy voltam vele, hogy inkább edzek és csinálok olyat amit szeretek is (pl a hobbim), minthogy keseregjek és utáljam a világot.

2022. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, nem éri meg senki miatt szenvedni!
2022. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez teljesen igaz, kb heti 3-4 napot fix egymásnál voltunk, ez hülyén hangzik de kb ő volt a szabadidőm. Nem nagyon vannak barátaim ezért elég nehéz új embereket megismernem, nagyrészt a szobámban vagyok és várok a semmire. Semmihez nincs kedvem, sose vagyok álmos. Ez kb 1 hónapja megy így, de már elérkeztem oda, hogy rendesen szenvedés már minden. Azóta ismertem meg 1-2 lányt de eggyikkel se alakult végül sehogy. Még tudom nagyon fiatal vagyok stb, de mégis tök kilátástalan a jővöm barátnő nélkül.
2022. júl. 22. 00:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem a régi páromra vágyok. Még ha kérne se mennék vissza hozzá, kicsit félreérthető volt a kérdésem, hanem másra vágyok egy új nőre aki végre megbecsül.
2022. júl. 22. 00:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nőzzél addig még nem szedted magad össze!
2022. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Simán, örülj neki, hogy nincs senki a nyakadon. Minek egy kolonc, egy púp a hátadra, egy vérszívó pióca. :))
2022. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se a nőknél keresd a boldogságot!
2022. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Először is. egy normális nőnek gyanús lesz, hogy nincsenek hobbijaid, nincsenek barátaid és baromi hamar arra fog gondolni, hogy valami gond van veled és hogy ha osszejottok, végig a nyakán lógsz majd, az pedig senkinek nem szimpatikus.

Első szakítás után természetes, amit érzel, de szedd össze magad és addig ne csajozz, mert csak nekik fogsz ártani vele, hogy érzelmileg nem tudsz majd belemenni a dologba.


24N

2022. júl. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Jó tanácsok, de sajnos nekem volt olyan párom, aki egyenesen elvárta, hogy a nyakán lógjak, úgyhogy valaminek szimpatikus ez is.

2022. júl. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Menj el gyúrni, egyből lesz hobbid és haverjaid is.


Nem mellesleg jól is fogsz kinézni.

2022. júl. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!