Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggőség?

Figyelt kérdés

Életemben először volt kapcsolatom, a szakítás óta 2 hónap telt el. Most meg majd meggebedek, hogy nincs senkim. Akkor kapcsolatfüggőnek számítok?


22/l


2017. szept. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez természetes. Nekem egyszer sem volt kapcsolatom és kb depresszióba estem miatta. 22f
2017. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon könnyű segíteni a problémádon. Írj rám, ez a szakterületem.
2017. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem ezt jelenti a kapcsolatfüggő.
2017. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éve vagyok egyedül. Kissé belefáradtam a normális lány keresésébe. Ahogy a "nem normális" lányok elvárásaiba is.


Az ember vágyik egy társra, de jól válaszd meg a párod.


24/F

2017. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM ! Az az aki egy nap múlva szerez másikat.
2017. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de ez az.


Aki egyedül nem képes "élni" és annyira ki van éhezve mások szeretetére, hogy 2 hónap utám meggebed, az kapcsolatfüggőség.


Kicsit ismerd meg ÖNMAGAD, légy kis ideig egyedül, olvass stb.

2017. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én évek óta egyedül vagyok, de nem hiányzik. Teszek érte, akkor lesz kapcsolatom, de nem sírom tele éjszaka párnám miatta.


Élvezem az egyedüllétet IS.

2017. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!