Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy valaki ennyire válogat a nők között?

Figyelt kérdés

Normális, hogy valaki ennyire válogat a nők között?


Ismerősöm sokszor panaszkodik, hogy foglaltak a normális huszonéves nők, miközben ő maga rengeteg elvárást támaszt feléjük:


- ne legyen nála magasabb

- ne legyen túlsúlyos

- ne legyen kis melle, feneke

- ne legyen saláta típusú a vaginája

- tudjon főzni

- házimunkát végezzen

- ne tartozzon etnikai kissebbséghez

- ne legyen értelmiségi (diplomás)


Hiába mondom neki, hogy el kellene engednie ezeket, mivel így nagyon sok rendes lányt kiszűr, nem érdekli.



2023. okt. 11. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Nem normális, kuka az ilyen férfi.
Normális, mindenki így válogat a partnerek között.
33 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

Ő dolga. Max egyedül marad a nagy válogatásban.


Amúgy ezeket kiírja társkerin, hogy kérem kismellűek, salisok és diplomások kíméljenek!...??

2023. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
#1: Salist nyilván nem írja ki, de attól retteg, hogy kifog egy ilyen nőt. Mellméretet gondolom nagyjából látja, diplomást azt szerintem tudja szűrni társkeresőn.
2023. okt. 11. 11:08
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Azt vár el mindenki amit akar. Más kérdés, hogy sokszor irreálisak az elvárások. De ez az ő baja. Ha ilyen felszínes lúzer, igazából csak jót tesz a nőkkel, hogy nem akaszkodik rá mindenkire.
2023. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Saláta bmeg XD


Hát ő dolga. Igazából az egiyk nagy rákfenéje a mai társkeresésnek pont az, hogy a férfiak egy jelentős része egyáltalán nem válogat. Szóval végülis fontos, hogy legyenek az embernek elvárásai.

Az más kérdés, hogy ezek egy része egyszerűen nevetséges feltétel:D Megnyilván elmond az ismerősödről pár dolgot, hogy hogy képzeli el a kapcsolatát...

De ő dolga. Ha talál egy ilyen nőt és a nőnek okés, és a kisajkai is rendben vannak, akkor miért ne lehetnének boldogok együtt?:D

2023. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Milyen szép is lesz, amikor talál egy ilyen nőt, akiről kiderül hogy pszichopata.. mert belső tulajdonságok annyira nem kerültek felsorolásra, végülis egy együttélésnél mi más is lenne a legfontosabb szempont, ha nem az hogy salátás a puncija 🤣 és akkor csodálkoznak az emberek hogy egyedül rohadnak meg és "jaj nincs normális nőőő"
2023. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
1%

Ezek egyáltalán nem nagy elvárások, ha neki ez a típus jön be, alap dolgok.

Én még olyan dolgokon is megbuktatok nőket, ha pl. nem tetszik a lábujja mert nem méretarányos a köröm a lábujja hosszával, vagy pl. aránytalanok a lábujjai egymással meg ilyenek.

Szóval én ennél sokkal keményebben szűrök, és így is találok olyan csajt aki megfelel, úgy hogy én magam nem vagyok kimondottan jóképű pasi :)

2023. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
#6 ne aggódj téged is keményen szűrnek a nők, és valószínűleg nem ők fognak egyedül maradni
2023. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Nekem valami azt súgja, hogy neked saláta típusú a vaginád :D

Amúgy ez nálam is kizáró ok, bocsi.

2023. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem a négyes vagyok, de remelem azon se sértődsz meg, ha egy csajnak az a belépő, hogy 20 centi és egy óra/menet.
2023. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
Én nem sértődök meg, nekem nagy a farkam.
2023. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!