Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy valaki ennyire válogat a nők között?

Figyelt kérdés

Normális, hogy valaki ennyire válogat a nők között?


Ismerősöm sokszor panaszkodik, hogy foglaltak a normális huszonéves nők, miközben ő maga rengeteg elvárást támaszt feléjük:


- ne legyen nála magasabb

- ne legyen túlsúlyos

- ne legyen kis melle, feneke

- ne legyen saláta típusú a vaginája

- tudjon főzni

- házimunkát végezzen

- ne tartozzon etnikai kissebbséghez

- ne legyen értelmiségi (diplomás)


Hiába mondom neki, hogy el kellene engednie ezeket, mivel így nagyon sok rendes lányt kiszűr, nem érdekli.



2023. okt. 11. 10:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
#30 férfiként érdekes lenne leszbikusnak lennem, de ok.
2023. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
31%

30#

Téged sem az eszedért szeretnek au tuti

Nem rólad szólt, hanem az ostoba általánosításodról

De nem is én írtam

2023. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%
#32 pedig igazam van. Aki egy teljesen rendes és normális nőt a puncija formája miatt elutasít az homár. De minimum idióta.
2023. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
#34 te mondod azt, hogy normális dolog egy csinos normális nőt a puncija miatt elutasítani. Aha nem homár aki ezt csinálja. Persze. Erre azért ne vegyél be mérget.
2023. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
#32 pedig igazam van. Aki egy teljesen rendes és normális férfit a kis farka/magassága/csórósága/külseje/öreg kora miatt elutasít az leszbikus. De minimum idióta.
2023. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
#34 te mondod azt, hogy normális dolog egy érett normális férfit a farka/magassága/csórósága/külseje/kora miatt elutasítani. Aha nem leszbi aki ezt csinálja. Persze. Erre azért ne vegyél be mérget.
2023. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyan nem mondom azt. De tény hogy a kis farok nem tud olyan élvezetet nyújtani mint egy rendes méret. És a szeméremajkak formája nem befolyásolja a szexuális aktust, csak vizuális “eszköz”. Ezt tudom hogy fáj felfogni, de így van.
2023. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

- Kidobtad??! Egy ilyen istennőt? Ezt nem hiszem el, normális vagy? Mi történt, mi ment ennyire félre? Azt hittem nagyon jól haladtok, és hogy tegnap már megvolt az első szex is mert mondtad áthívod. Mi történt?

- Saláta puncija volt.

2023. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! A te párod magasabb tőled? Dagadt diplomás cigány? Kis mellű és nagy seggű? Salátás p#nája van? Nem tud főzni és megcsinálni más házimunkákat sem nő létére?

Vagy neked ettől azért magasabb elvárásaid vannak egy nővel szemben?

2023. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Senior Séf ***** válasza:
27%
Ezek teljesen normális elvárások. Főleg ha (mint én is) korábban a legyet is megdugta röptében.
2023. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!