Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm,mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm,mikor én buliba képtelen vagyok felszedni nőt,meg tudom ott nem is nagyon lehet normális kapcsolatra találni?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom,itt egy év alatt nem találkozok, annyi velem egykorú lánnyal ,mintha csak 5 percet utaznék a 4-6os villamoson.

Szóval nem tudom mi lehet az az élethelyzet,ahol egyáltalán esély lehet erre. Pedig nem csak itthon ülök mindig...


2023. okt. 3. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én a 4-6-oson csak otromba .... látok, (gondolj ide amit akarsz), nem olyan lányokat, akikkel el tudnék képzelni bármit is.
2023. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj közösségeket találni, esetleg kihasználni minden más lehetőséget az ismerkedésre, pl. bevásárlást, utazást.
2023. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom barátom melyik ország 4-6 osáról beszélsz, de itt Budapesten napközben (reggel és délután) én nagyon sok szép, aranyos, formás, cuki csajt látok.


Más kérdés hogy tömegközlekedésen mindenki a felefonját nyomkodja, szóval ha lenne hozzá tököm, akkor SE lenne érdemes megszólítgatni őket.

2023. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
25 éves
2023. okt. 3. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Csak pár tipp.


Tanulj meg jól táncolni pl.tánciskolában.(az már önmagában is lehetőség ismerkedésre).

Menj el falunapra,búcsúba,bálba,koncertre stb,és táncoltasd meg a csajokat!Mindig vannak szingli csajok akik pasi nélkül táncolnak csapatosan,és hidd el,örülnek,ha egy pasi megtáncoltatja őket.


Tanulj zenélni,idővel járjátok majd az országot,ez is szuper alkalom, a csajok imádják ha zenész a pasi.


Sportolj,eddz,gyúrj egy kicsit,de ne legyél izomagy.

Sportos külső nyerő,és a saját önbizalmadat is erősíti.


Járj nyitott szemmel,mosolyogj rájuk,néha egy kis bók,testbeszéd,és menni fog.

2023. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A táncikálás buzziknak való. Ismerek ilyen csávót, igazi nyomi mikrofonfej. Mr. Fürtöcske. Azért ment el táncolni hogy ott majd milyen jót fog csajozni. Hát egyet se varrt le közülük!


Sima bulihelyről amúgy igen. Szóval táncot én ellenjavallom. Inkább gyurjál!

2023. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Azért mert ismersz egy nyomi csávót,attól még a csajok nagyon csípik ha jól táncol a pasi,hidd el.

Plusz előny,hogy egyszerű megtenni az első lépést,és egyből megvan a közös téma,hangulat,közelség...

2023. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen 8, egyből friend zónába merül a pasi. Szóval haggyuk már az ilyen szűzmantrát!
2023. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8. Ez az ha valaki jol tancol hiaba egy nyomoruët elmennel vele a nok..
2023. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!