Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Badoon vannak normális emberek?

Badoon vannak normális emberek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 07:59
 1/8 anonim válasza:
Kb 3 napja használom, vannak ránézésre is, de még a matchek, nem nagyon írtak eddig. Tinderen volt nagyobb sikerélményem.
2023. aug. 30. 08:23
 2/8 anonim válasza:
Sok a szexkapcsolatot kereső, sok házas is közülük.
2023. aug. 30. 09:37
 3/8 anonim válasza:
Badoon én csak orkokat láttam eddig
2023. aug. 30. 09:51
 4/8 anonim válasza:

Kinek mi a normális?

A szexet kereső pasi vagy a jobbrahúzó és semmit nem író, semmire nem válaszoló csaj? Esetleg az átutalás ellenében meztelen képet és videót küldő nő? A farkam a profilképem fickó? kinek ki vagy mi a normális?

De úgy gondolom mint mindenhol, ott is vannak "normális" emberek.

2023. aug. 30. 11:50
 5/8 anonim válasza:

Átlagos igénytelen birka prolik vannak végeláthatatlan mennyiségben, akiknek energiaital + cigi a reggelijük, egyedül nevelik a gyerekeiket (mindegyik más személytől van).

Mindenféle aljadék riherongy és alpári előember lelőhelye.

2023. aug. 30. 12:09
 6/8 anonim válasza:
Sajnos ugyanazt tapasztaltam amit az #5-ös írt.
2023. aug. 30. 13:52
 7/8 anonim válasza:
Mondjuk itt nem a prolisággal, szokásaikkal vagy az egészségi állapotukkal van a gond, hanem hogy kisgyerekesek. Vagy ha gyermektelen, akkor tuti bipolár, borderline stb.
2023. aug. 30. 13:56
 8/8 anonim válasza:
Igen. Minel nagyobb telepulesen keresel, annal nagyobb esellyel.
2023. aug. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!