Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A huszonéves (23+), normális...

A huszonéves (23+), normális és szép emberek hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akik a bulis ismerkedésből lassan kinőnek, és tudják, hogy az internetes párkeresés nem az igazi.

2021. máj. 13. 14:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
A GYK-n... 😉
2021. máj. 13. 14:28
 2/12 anonim válasza:

Sehol.

A normális és szép emberek ennyi idősen már foglaltak

2021. máj. 13. 14:32
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 - Dehogy, szerintem kb. ilyenkor ér véget az első komolyabb/hosszabb kapcsolatuk.
2021. máj. 13. 14:38
 4/12 anonim válasza:
Igazából bárhol..nekem az ismerősöm vonaton ismerkedett meg a párjával..de volt olyan is aki a tescoba borvásárlás közben talált rá az igazira már össze is házasodtak és közös gyerekük van. 24/L
2021. máj. 13. 14:49
 5/12 anonim válasza:
Esetleg még ismerős és ismerős-ismerőse. Én 26 évesen egy nagyon régi ismerősömmel jöttem össze. Naagyon ritkán futottunk össze és vagy ő vagy én voltam kapcsolatba előtte. Aztán csak összefújt minket a szél. Már van babánk is.
2021. máj. 13. 15:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem is az reális, amit írtok: a véletlen és az ismerősi háló.
2021. máj. 13. 19:19
 7/12 anonim válasza:
Ismerősi háló? Ja ,és neked nincs, és emiatt nem a te hibád hogy nincs senkid?
2021. máj. 13. 19:32
 8/12 A kérdező kommentje:

Félreértesz: a válaszok és a tapasztalataim alapján írtam, hogy ez a reális. Én is az ismerősi hálómban ismerkedek. Arra voltam kíváncsi, hogy ezen - és a neten, és a bulin - túl szokás-e másképpen ismerkedniük - a szép és normális - embereknek. Teljesen ismeretlen emberek megismerkedésére gondolok, mert ilyenben mostanában nem annyira van részem. (Persze a covid miatt nem sok alkalom volt a véletlen összefutásokra.)


Nem értem, hogy egy ilyen kérdés kiírásakor miért annak kellene az alapnak lennie, hogy az adott illetőnek nincs senkije. :D Ha bénák lennének a szociális skilljeim, szerinted a szép és normális embereket keresném? :D

2021. máj. 13. 19:42
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha valakinek van ötlete, hogy hogy/hol lehetne a baráti társaságon kívül ismerkedni igényes emberekkel, megköszönöm a tippeket továbbra is!
2021. máj. 13. 19:46
 10/12 anonim válasza:
Eseleg egy tanfolyam keretén belül, vagy nyelvtanulóncsoport, esetleg konditerem, ilyesmik.. ezeknél egy érdeklődési kör már alapból pozitív
2021. máj. 13. 21:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!