Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen az a jelenség hogy sokszor egy értékes normális rendes férfi nem találja a társát és elutasítják a nők, mert nem vonzó szexuálisan?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nőkkel is van. De nem tudom van-e ezekről statisztika. Egyébként meg ha megtudunk egy számadatot, nincs vele senki kisegítve.
2023. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy rendes, normális vagy, az a legalapabb emberi feltétel, hogy része legyél a társadalomnak. Az értékrs az relatív dolog. Ezeken felül sokka többrétű, hogy egy kapcsolat ki tudjon alakulni. Az meg szerintem nem meglepő, hogy a vonzalom alap feltétel, a belső értékek mellett fontos a külső is, mindenkinek.
2023. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Érdemes lenne megnézned kicsit jobban, hogy a családos férfiak hogy néznek ki, akik mennek a gyerekért az iskolába. Több közülük nem egy Brad Pitt, mégis meg tudtak házasodni.


Ne fogd a külsőre a sikertelenséget.

2023. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Pont nem a külsőre gondolok itt leginkább, hanem egyszerűen olyan a kisugárzása, nincs benne a férfias kisugárzás, lehet hogy nem is csúnya még akár helyes is lehet, de az a férfias domináns vadászösztön egyszerűen nincs benne és ezért csak barátként tekintenek rá a nők
2023. okt. 8. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. De mit segít ez rajtad?
2023. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3. De lehet amikor megismerkedtek jol neztek ko ezek a ferfiak.. az is lehet , hogy stabil anyagi hatteret tudnak nyujtani.. van aki vonzalom, szimpatia ellenere is elutasit mast, mert tudja nem ad anyagi biztonsagot de van akit meg nem erdekel es bele megy. Eleg sok fele keppen valasztanak part fokent a nok.
2023. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

#6


Az én véleményem szerint a külső másodlagos, lehet látni olyan fiatalembereket is, akik nem jó kifejezetten szép emberek, mégis csajnak fogják a kezét.


Anyagi biztonság? A klasszikus vélemények szerint erre szükség van, csakhogy a szubjektív véleményem az, hogy ez téveszme. A csajozáshoz csak annyi pénz kell, hogy a randikat tudja az ember finanszírozni, amiben nincs benne az, hogy méregdrága étterembe visszük a nőt.

És akkor a lényeg: ott vannak a selyemfiúk, akiket nők tartanak el. Ők mennyire tudnak anyagi biztonságot nyújtani? Semennyire. Viszont valamit tudnak, ami miatt a nők még azt is elnézik nekik, hogy velük tartatják el magukat.

2023. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Én napi szinten látok nagyon kevéssé helyes férfiakat a párjaikkal, a gyermekükkel. Persze nyilván a párjaik az ő saját külső adottságaikhoz hasonló külső adottságokkal rendelkeznek.
2023. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális probléma is.
2023. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!