Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek volt már igazán lepukkan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már igazán lepukkant pasival randija?

Figyelt kérdés

Félreértes ne essék nem kifigurázni szereznék bárkit.

Ilyenekre gondolok hogy volt egy kis szimpátia írogatás közben.Élőben meg ilyen kép fogad.

15 éves divatból már rég kiment farmer.Sajnos nagyon olcsónak tűnő kinézet.Szinte minden ruha rajta régi kínais még nem is vette a fáradtságot hogy újakat vegyen.

Munkásszállón lakik már több éve itt szeretné megspórolni a lakáshitel önerejét.

Kicsit lenőtt a haj a nyakán.

Olcsó parfüm illat.

Hiába beszélgettünk jól egyszerűen annyira zavaró volt az összkép hogy alig vártam vége legyen a talinak.


jún. 9. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első randin még maszkot kellett hordani s csak sétáltunk.

Ott csak azt éreztem van valamilyen flúgja de még nem tudtam milyen féle.

Második randira úgy adodott pont feloldották a korlátozásokat.

A fogai olyan nikotin sárgák voltak mint aki hónapokig nem is mossa a dohányzás mellé s hozzá olyan száj szag társult fizikailag beleszédültem s nem tudtam a padon felé fordulni mert féltem hányok.

Ő ellenben nagyon is tudott s megállás nélkül beszélt.

5perc után tudtam rosszul leszek ezért eljöttem.

jún. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%
Lepukkant pasival nem de nővel igen. Fenékszőr, orrszőr.
jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!