Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek volt már igazán lepukkan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már igazán lepukkant pasival randija?

Figyelt kérdés

Félreértes ne essék nem kifigurázni szereznék bárkit.

Ilyenekre gondolok hogy volt egy kis szimpátia írogatás közben.Élőben meg ilyen kép fogad.

15 éves divatból már rég kiment farmer.Sajnos nagyon olcsónak tűnő kinézet.Szinte minden ruha rajta régi kínais még nem is vette a fáradtságot hogy újakat vegyen.

Munkásszállón lakik már több éve itt szeretné megspórolni a lakáshitel önerejét.

Kicsit lenőtt a haj a nyakán.

Olcsó parfüm illat.

Hiába beszélgettünk jól egyszerűen annyira zavaró volt az összkép hogy alig vártam vége legyen a talinak.


jún. 9. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Volt akin még olcsó parfüm sem volt, semmilyen illat.

Emellett nem mosott fogat. Na ez kiverte nálam a biztosítékot.

Hogy lehet megjelenni egy randin fogmosás nélkül.

Olcsó, kínai ruha volt rajta, de az nem zavart.

Szépen lassan derültek ki a dolgai, apja kocsijával jár, szüleivel lakik 10 éve (50évesen), aztán meg benyőgi hogy hitele van, gyerektartása, pénze emiatt kb 60 ezer ami marad a fizetéséből. Apja főztjén él.

De semmit nem tudott felmutatni hogy mire vett fel annyi hitelt.

jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyeneket meg sem jegyzek. Okoztak már hasonló csalodásokat nem egy netrol randin, mégcsak nem is gondolkodom rajtuk.


Csak az fordul meg bennem néha hogy na így van más nőknek pasija évtizedek át is, hogy ilyenekkel is szóbaállnak.(nem egy elvált apuka és ilyen nyomi incelfélék, és volt FELESÉGÜK, volt nő, aki ilyenekhez hozzáment még szült is.

Szóval nemigen kéne sírnom hogy nekem nincs pasim. Mert inkább így ne is..

jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Hu meg egynémely kollega más osztályokon gyártáson. Töltött cigi asszott fejszerkezet vitiligos rancos bőr, és van nője az ilyeneknek.

Nekem gusztusom nem lenne hozzájuk se nyúlni, de a nőik meg normálisak is ráadásul. Nem is az hogy vmi bányarém lepukkadmányok. Hanem átlagnők.


2.voltam

jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én randiztam sráccal, aki tök helyes volt, de büdösen jött talizni... Nem fér a fejembe, hogy egy előre megbeszélt RANDIRA hogy jöhet valaki izzadtan, de tudomásul vettem, hogy annyira nem izgatta a dolog. :))
jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Én vállalom, igen...én voltam, eléggé tré életszakaszban voltam, nem adtam magamra, lyukas zokni, lyukas alsónasrág, a cipőm totál szakadt volt, mondjuk a kabátom és a nadragom oké volt, meg ettől függetlenül mindig méregdrága parfümöt vettem, meg tisztálkodtam, csak hát látszott rajtam, hogy igénytelenkedtem.

Úgy adódott, hogy ismerkedtem egy lánnyal, akivel találkoztam is, ekkorra már a fanszőrzetem akkora volt mint Bin Laden szakálla, mert itt már 2 éve nem voltam nővel...a lány meg egy 10/10-es csaj volt, mai napig nem tudom miért, de felhívott magához, egy 10/10-es lány, engem, ENGEN...!!!!

Cipőmet levettem, lyukas volt a zoknim, a boxerem is, és szexet kezdeményezett, velem VELEM!!!!

Nem is állt fel, meg nagyon zavarba voltam, mert a fanszőröm olyan erős és dús és hosszú mint a drótkerítés, és szégyelltem magam, meg hát a cuccaim, amúgy komolyan azt hittem, hogy el se jön a találkára, úgy voltam vele, hogy ez totál biztos, hogy szivat, majd odaérek és biztos letilt, vagy majd írja, hogy április bolondja vagy mittudomén' :DDD

Na mindegy, végül összejöttünk, de a lyukas zoknit és gatyát, meg azt a brutális fanszőrt másfél évig hallgattam, hogy hát...na mindegy.

jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Te hallgattad? Ő feküdt le veled így is..
jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén, a ruha a legkevesebb. Férjem, mikor összejöttümk még volt, hogy a gimis cuccait hordta (25 évesek voltunk akkoriban) :'D Kicsit gáznak éreztem, annyit mondtam, hogy velem ne mutatkozzon azokban, egyébként nem izgat. Hozzáteszem, rövidesen lecserélte ezeket, pedig nem különösebben piszkáltam, csak néha megjegyeztem hogy "most komolyan??? :D ". Engem jobban kiábrándítana a rossz fogazat, higiénia hiánya, erőteljes testszag (bár ha amúgy minden rendben van, simán lehet, hogy csak egyszeri alkalom)... Stb. A parfüm a másik, amitől falra mászok. Alkalmanként oké, de mindig...? Egy kellemes illatú dezodor bővel elég számomra. Mondjuk lehet ez azt jelenti, hogy én is igénytelen vagyok, mert nőként csak ritkán használok ilyet. Elég, hogy a hajápoló cuccaim illatosak, meg a dezodorom, bár ebből is hajlok az illatmentes, vagy legalábbis enyhe illatúak felé (a mostani pl zöld teás).

Visszatérve: a munkásszáló azért számomra is zavaró lenne, főleg, ha idősebb az illető, és ha nem is akar ezen változtatni. Valahol értem a praktikusságát, de kapcsolatban szerintem ez nem élhető állapot. Viszont a személyes higiénia hiánya lenne számomra az egyetlen abszolút kizáró ok, ha újra ismerkednem kellene. Minden más könnyen változtatható, ha az illető nyitott rá.

jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Milyenek azo ka "gimis cuccok", de komolyan?

Én egész életemben farmer + egyszínű póló + egyszínű pulóver/hosszú újjú pólü kombót hordtam/hordok és többnyire valami bőrkabátot. Mégis mit kellene? Mászkáljon öltönyben az ember?

jún. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hosszú ujjú póló pl tipikusan az, amit utoljára gimiben láttam max srácokon, de már akkor se sokon. Az inkább általános iskolás stílus.
jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem pasiként rossz fogazatom van de nagyon lassan haladok a csináltatással plusz a szabálytalansággal nem tudok mit kezdeni 30 vagyok de soha nem hívtam randizni egy lányt sem ez miatt. Majd ha kész lesz jah a szabálytalanság az mindig meg volt mostanra romlottak el,igen igénytelenség nem olyan családból jövök ahol "divat" a fogmosás 16-17-18- valahogy így kezdtem el figyelni komolyan az ápoltságra. Ronda vagyok egyébként de addig nem lenne pofám akár meg kérdezni is bárkit amíg nincs rendben.
jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!