Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek ápolt vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ápolt vagy inkább lepukkant férfiak?

Figyelt kérdés

Ha nem is nyertek a genetikai lottón de pl. járnak havonta fodrászhoz, rendben a hajuk, a foguk, a ruházatuk ha nem is drága de mostani fast fashion, tiszta a lakásuk meg ilyenek?

Csak mert én azt látom, hogy egy férfi bárhogy nézhet ki genetikailag de ha a fentiekre mindenre nagyon ad akkor van párja még válogathat is.


2023. júl. 3. 18:03
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
84%
A legtöbbjük àtlagos, de sérült lelkű férfi.
2023. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
#1: pontosabban durván defektes (= kezeletlen mentális beteg).
2023. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Bármelyik lehet.
2023. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Noren1989 ***** válasza:
24%
#2, így is fogalmazhatunk, de akkor én is incifinci vagyok!
2023. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
#4: ha ezt tudod magadról, akkor miért nem mész terápiára?
2023. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
14%

Altalaban az incelek nem az a reteg, amely az irodaban csak a monitort nezi nyoccaze'. Szoval..... nem mindig a legujabb fast fashion-t hordjuk, hanem jo kis Gajah Duduk sarong-bol keszult, egyedileg varrt cuccokat :)



39F incel

2023. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Noren1989 ***** válasza:
14%
#5, az alkohol olcsóbb.
2023. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
#7: állami, ingyenes ellátásról beszélek, ne terelj. Ha csak nem valami zsákfaluban laksz, bármikor elérhető számodra is.
2023. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%

Embere válogatja

Egyik incel ismerősömre gyakran panaszkodnak hogy büdös mert igénytelen, de ez csak egy ember.

Én is incel vagyok de nemcsak arra ügyelek hogy higéniailag rendben legyek, hanem arra is hogy korrektül nézzek ki. Véletlenül sem a csajok miatt, kizárólag miattam érzem fontosnak ezeket, a saját komfortérzetem követeli meg.

De túlzasba nem viszem persze, havonta fodrász mert rövidre kell nyírnom, és mivel eléggé kopaszodom már, ezért ennek nincs túl sok jelentősége.

A tisztaság is fontos, de ez is csak magam miatt. Nők nem is látják ezt ugyanis.

Egy incel ugyanis el sem jut odáig hogy egy nő egyáltalán ezeket felmérje. Kár hogy ezt nem sikerül felfogni, és a nők mindig magukból indulnak ki

2023. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Büdösek, igénytelenek, kövérek, intellektuálisan és mentálisan defeketesek, házuk nincs, a szüleik pincéjében vagy garázsában élnek.

Nem tiszták, külsejükre, ápoltságukra, ruhájukra nem igényesek.

Persze ennek az ellenkezőjét hazudják.


N, 39

2023. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!