Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb hány éves kortól nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány éves kortól nem nagyon foglalkoztatja a nőket a férfiak külseje? Nagyon sok csinos nőt látok pl plázákban lepukkant, szőrös, ápolatlan férfiakkal kézen fogva menni 30 felett.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 40 felett nem lényeg, hogy néz ki a férfi. Van egy nő, 42 éves, van egy lánya is. Nagyon csinos a nő, simán letagadhatna 5 évet és vezető egy óvodában. Férje is volt, tehetős kőműves aki sármos is 45 évesen. De a férj 4 éve bekattant, dolgozik rendesen, de alkoholista lett és minden nap megveri a feleségét. A nő most költözött el tőle a lányával, mert nem bírta idegileg. Mondta is, hogy a férfi 49 éves, elvált, egy középiskolában igazgató helyettes, akivel egy értekezleten ismerkedett meg. Odaköltöznek hozzá. Mondta a nő, hogy mint férfi nem az esete, de nem is taszítja. Viszont erős jellem, családcentrikus, nem fogyaszt alkoholt és kedves is. Ez pedig a pozitív felé billenti a mérleg nyelvét.
2019. okt. 13. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Erre kár várnod...
2019. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
22 éves korig a külső a legfontosabb neki, onnantól pedig a pénz.
2019. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
De, 40 felett sem mindegy, hogy néz ki. Egy példa nem példa.
2019. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Engem tizen- és huszonévesen sem érdekelt a férfiak külseje, mindenkivel lehet közösen egy-egy kicsit alakulni, ha úgy van. Nekem sokkal fontosabb volt az mindig is, hogy jól érezzük magunkat, ne legyen gyerekes viselkedésű, naiv természete a férfinak és ne érdekelje a haverok és rokonok véleménye a párkapcsolatáról.
2019. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az inkább a nőknél van nem? Mármint h a barátnők beleszólnak mindenbe és lebeszélik a nőt adott esetben az adott férfiról. Vagyis úgy tudtam.
2019. okt. 13. 10:16
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
40+os vagyok. Nekem fontos a külső, saját szemszögemböl nézve. A kora miatt nem kell kockahas,modellalkat,de legyen sármos,ápolt,és adjon magára az öltözködésben. Viszont amíg fiatalon esetleg csak a külső elég volt,hogy szerelembe essek,mára már ehhez sokkal több kell.
2019. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Nem számít a kor ha van gyereke és egyedül van mennyi ilyen párt látok az utcán nyomi srác kis gyerekes anyukával
2019. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjátok egy ember miért tetszik meg a másiknak. Külsőre és belsöre is szubjektív a szépség. Elég gáz, ha valaki erre még 40 körül sem jön rá.
2019. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 5

Lol, hát nagyon általánosítani akarsz, a kérdéseddel is, meg a kommenteddel is. Nagyon nem életszerű, amit írsz..


Nekem pont egy barátnőmmel történt meg pl, hogy a sráccal alakulóban volt valami egyetemen, de a srácnak volt képben egy modell csaj is ( akiben amúgy nem is volt semmi extra, és ezt nem irigységből mondom.. A 2 barátnője pl csodaszép, bomba nő volt még női szemmel is..).


Na és a lényeg, hogy a srác bunkó haverjai csesztették a fiút, hogy a barátnőm nem is néz ki jól, meg az a másik az sokkal jobb.. Ő meg volt olyan tahó, hogy ezt így az arcába is mondta. (Persze idővel bocsánatot kért és szégyellte magát, mert rájött, hogy rosszul döntött, de addigra már mindegy volt).


Úgyhogy ennyit a nők és férfiak közötti általánosításról: nincs ilyen. Emberek vagyunk. Én is ismerek olyan lányt, akit végtelenül egyszerű befolyásolni, nem is egyet. - Engem pedig nőként nem szokott ez érdekelni soha, teszek rá. De fiúkból is van ilyen bőven, meg az ellenkezőjére is.


Ugyanez igaz a kor szerinti általánosításodra:

nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít a külső. De nálam 20 évesen sem az volt, hogy ha udvarolt Peti aki agyatlan tesis volt és bár jól nézett ki, de nem tudtunk semmi mélyről beszélgetni, mert mondjuk egy összetett mondatot is nehezen rakott csak össze, vagy nem érti miről beszélek... ÉS ott van Balázs, aki nem kockahasú, kölyökképű, de vonzott a személyisége, határozottsága, intelligenciája, humora miatt.. Akkor Petinek esélye sem volt Balázs mellett.. Ez az, ami sosem fog változni.



Amit te írsz, az inkább szimplán felszínesség. Megfelelni akarás a külső elvárásoknak, a környezetnek.


A fréfiakban is bőőven benne van, hogy csakazért is a csinosabb nővel jönnek össze, aki sok havernak bejön és leesik az álluk... Pusztán mert a jó nő afféle státuszszimbólum csúnyán mondva, meg hízik tőle az egójuk, többnek érzik magukat hogy na most villoghatod hogy milyen jó nőm van..


Közben lehet 2 értelmes mondatot sem tudnak beszélni, vagy annyira nincsenek egy hullámhosszon, de mindegy, mert a kirakatban mehet a villogás, mekkora császár vagyok, építem az bönizalmam.


És nőként van egy olyan érzésem, ha nekem már most, 20-on évesen kevés a helyes pofi, és jobban érdekel a tartalom, akkor pláne igaz lesz ez 40 évesen. De ez nem keverendő össze az igénytelenséggel, amikor kopaszodó, elhízott férfiak képtelenek adni magukra és az egészségükre, elhagyják magukat.. Mivel én is odateszem magam, a minimum hogy a másik se engedje tejesen el magát ( és itt nem a kisportolt testre gondolok, szimplán egy normál állapotra, adjon kicsit magára, ne egy elhízott sertéstelep legyen mellettem... De aláírom, ez sem csak férfi jellemző, nőkben is megtalálható ez is, ismét nem tudunk nemre vonatkoztatva általánosítani csak)

2019. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
A férfiakat érdekli annyira a külső és ezt vetítik ki a nőkre.
2019. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!