Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsot kérnék! Az ex után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék! Az ex után 1 évre, miért érzem nincs tovább? Eleve meg sem néznek vagy inkább kétes, lepukkant alakok. Én minőségi helyen laktam. Kedves férfiak közt is voltam. Ez mi, mi történik?

Figyelt kérdés

Más átélt ilyet?

Se ismerős,akivel beszélgethetek.

Se más férfi.

Előtte meg volt életem,randi stb.


Írtó lehúzó szomszédság is,ahol vagyok,költözni most nem tudok .


De ezt sosem éltem át.


Se csoport ,sehol senki. Más közegben laktam . Normálisabb,kedvesebb emberek közt .


Fura alakkoba botlom másik nem közt . Életemben így nem jártam. Erre jönek a pletykás roszindulatú falusias visselkedésű ,vidéki nők ,írtó kimerít.


Az rendben van,hogy ex elmegy de miért kell úgy érenem,mintha rosszat tettem volna és ,,


Így is megszenvedtem azt a kapcsolatot .Bántalmazott kapcsolatból léptem ki. Előtte ilyen nem volt. Kell pszichológus ?


Ti voltatok rideg unszimpatikus közegben ?


Nem győztem pozitív leni,hogy lesz új lehetőség és új társ is jöhet.De semmi


2020. márc. 5. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a faxom
2020. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
28-35 között vagy?
2020. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább te nem is akarsz. Ezek kifogások.
2020. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a kezdet!


a vég kezdete...


:DDD

2020. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne keseregj! Egy év rövid idő.

Aztán majd jön valaki, kinyílaz, és majd egyszerre három is sürög körülötted.

Amikor besavanyodik az ember a burkába, nem lát kifelé, s talán ösztönösen nem is nyitnak felé sem.

2020. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!