Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elvált, lepukkant átlagembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvált, lepukkant átlagember feldobná a külsejét mondjuk félmillás büdzsével, mit érdemes vennie?

Figyelt kérdés

jún. 1. 21:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha ismerkedés, csajozás a cél.
jún. 1. 21:04
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

- Plasztikai műtétet

- Egészséges étkezést

- Kondibérletet

- Jó ízlést, stílusérzéket (öltözködésben)

- Ha szükséges, hajbeültetést.

jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen plasztika? Az egészséges étkezést ne számoljuk bele, az nem ebből a büdzséből hanem a kajapénzből automatikusan megvan. A street workout nem jobb mint a kondi? Mármint milyen ruhát? A hajbeültetés nem 800 körül van?
jún. 1. 21:07
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Iphone 15 pro max.
jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Minek, egy átlag csaj meg tud különböztetni egy 15-öst egy 13-astól és ezen múlik?
jún. 1. 21:16
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Fodrász, kozmetikus -> igényes stílus

Ruhából azt ami jól áll neked és a stílusod, de mondjuk az ing zakó, farmer/elegáns szövetgatya elég univerzális, azzal mellélőni nsm nagyon lehet

Valami sport amit szívesen csinálsz

Valami hobbi ami érdekel téged


Ezek annyira nem is nagy dolgok, nem kell rá fél millió, de rengeteget hozzáad a megjelenéshez

jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

- legyen jó tested (kondi + jó étrend) (nem muszáj kigyúrni, kb. 1-2 év normális edzés után alap izomtömeggel, leszálkásodva kb. 10-12% testzsírra)


- legyél ápolt:

◉ haj: heti 2-3x moss hajat, hajmosás után kondícionálót használj, kerüld a hajszárító túl közeli, túl forró alkalmazását, kerüld a törölközővel való dörzsélését a hajnak, "pat dry" legyen a csak a törölköző célja. Keress egy jó fordrásszt, 3-4 hetente menj el hozzá, nézz videókat amik alapján a fejednek, arcodnak megfelelő haj stílust tudsz készíteni és vágatni, vegyél minőségi termékeket --> kell egy prestyler szárítás előtt, pl. hajhab és egy után pl. pomade vagy putty, wax, fiber, stbb..


◉ köröm: vágd heti legalább 1-2x a körmöd, kezeden lábadon, ha koszos tisztítsd ki alóla a retket, ne rágd a körmöd, bőröd az ujjaidnál, szükség esetén alkalmazz reszelőt hogy szebb legyen a vágás után


◉ szőrzet: az intim részeket és hónaljat tartsd karban, nem kell csupaszra de ne legyen dzsungel. A láb szőrét nem muszáj vágni, az preferencia kérdése, de én leszoktam tolni kicsit rövidebbre 6-8mm-re.

A szemöldöködet, orrszőrödet, arcszörzetet is tarts karban. Orrszörzetre tudsz venni orrszőr nyírót, a szemldökre szemöldök csipeszt, arrról nézz videókat hogy kell, mert könnyen elronthatod és hülyén fogsz kinézni, vagy menj el vele szakemberhez

Az arcszőrzeted legyen ápolt, erről sokat nem tudok, mert én mindig leborotválom fullra, nekem az áll jól, ha neked nem ilyen erről nézz videókat és az alapján alakítsd


◉ illat: használj hónalj stiffet, valamint rendes minőségi parfümöt, pl. Dior Sauvage, Giorgio Armani, napi 1x fürdj le, illetve edzés után is ha szükséges, ezeket a fújós AXE szerű dolgokat meg kerüld


◉ fog: napi 2x moss fogat, használj fogselymet, tisztísd a nyelvedet is, szükség esetén szájvíz. 3-4 havonta használj fogfehérítő csíkot, pl.: Crest, vagy lehet venni a DM-ben is


◉ bőr: az arcod mosd meg napi 2x, egyszer felkelés előtt egyszer meg lefekvés előtt kb. 1 óra - 30 perccel. Ehhez külön arclemosót használj, ne szappant. Arcmosás után ne dörzsöld törölközővel az arcod, itt is csak "pat dry", alap esetben egy FÉNYVÉDŐ tartalmú ARC krémmel kend be, reggel nappali arckrémmel este éjjszakaival. Heti 2-3x használj arcradírt. extra: léteznek arcmaszkok, valamint szérumok, tonikok, ezeket is használhatod, de először mindenképp egy alap rutin, lemosó krém fényvédő legyen meg

Lefekvés előtt kend be a kezed testápolóval, valamint én az ajkamat szoktam vazelinnel, illetve azt is szoktam radírozni


- extra: léteznek arcizom erősítő eszközök, pl: Jawliner, kissé drága, de megéri, nekem 3 pakkos bundle csomagom van, és látszik, de a fontos igazából a testzsír, alacsony testzsírral jól fog kinézni az arcod

akkor van pl. gua sha arc masszírozó, amellyel a reggeli puffadtságot el tudod tüntetni, dermaroller, stbb.., de ezek tényleg csak extrák


- öltözködj jól:

kerüld a mintás, csicsás dolgokat, egyszínű ruhákat vásárolj és azokat párosítsd. Fontos hogy találd meg a megfelelő méretet, ne legyen túl szűk, vagy túl bő, bár létezik oversized fazon.

Erről csomó videót tudsz nézni a neten. Egy sima monochrome outfit, pl. full black teljesen jó alapnak. ismerkedj meg a "layering" fogalmával is, de tényleg sok videó van erről.


Nagyjából most ennyi jutott eszembe amit én alkalmazok, ha még eszembe jut valami leírom, de alapnak szerintem ennyi bőven elég hogy jól nézz ki.


Sok sikert a glow uphoz!

jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Menj el egy stílustanácsadóhoz, de komolyan.


Sok pasi nem csúnya, csak egyszerűen, nem áll jól neki az a haj, szőrzet, ruha, amit magán visel.

jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Mit fed nálad az, hogy lepukkant?
jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ha egy harmincas pasi saját eszéből nem tudja hogy mi az "alap", akkor annak hiába írtok bármit is.


Na de említsük meg #7 tanácsait, mert az mindent visz!

"az arcod mosd meg.....egyszer reggel, felkelés előtt....

Szóval az ágyba fekve mosakodjon?

"arcmosás után ne dörzsöld törülközővel az arcod....".

Vagyis maradjon vizes arccal??


Ez a egy roppant mókás csávó lehet.

jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!