Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfitest a legideálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitest a legideálisabb/legdivatosabb lányok körében manapság?

Figyelt kérdés
Sok időm van, szóval szeretném magam úgy alakítani hogy vonzóbb legyek külsőleg a lányok többségének.

jún. 9. 10:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a pasim pocakja a legdivatosabb, nem kellene semmilyen kocka
jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kb 175-180 magas, izmos szálkás test. Nem szőrös.
jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%

Ez a tipikus divatos öltönyös, inges megjelenés, ez a tipikus Mr. Szürke.

Amúgy együtt maradtunk. Sok időbe telt mire megrágtam ezt, az a pasi tényleg, úgy mondom, hogy semmi homoszexualitás nincs bennem, komolyan, de tény, tényleg egy extrán jópasi volt. Konkrétan azt hittem, hogy az egyik filmsztár, lehet így vicces, meg humoros, de amikor megláttam a pasit, végig futott az agyamon, hogy neeem...ilyen nincs, hogy azzal a filmsztárral csalt meg, aztán tovább nézegettem a pasi instajat és láttam, hogy ez nem ő, csak 1/1 úgy néz ki.

Aztán sokáig beszéltük ezt még, a személyiségemhez kapcsolódik, hogy van egy puhatolozó "képességem" a beszélgetések alatt kiderítettem, hogy a barátnőm tudta, hogy ő csak 1 a sorban, több tucat nője volt a pasinak, de egyszerűen a pasi külseje annyira elvitte a barátnőmet, hogy nem érdekelte, csak jó volt azt éreznie, hogy egy ilyen extrán fullos pasihoz valamilyen úton módon köze van, szexinek, vonzónak, kívánatosnak érezte magát.

Nagyon sajnálja és szégyelli, hogy megtette, utálja magát ezért. Végül megbocsátottam neki.

Én pedig beláttam, hogy ez van....vannak ilyen esetek, emberek vagyunk, hibázunk, néha nagy baklövéseket követünk el, néha szánjuk a tetteinket, és felesleges hűséget kérni, követelni, mert genetikailag az emberi faj hűtlenségre van beprogramozva, a személyiségem más lett, már nem az vagyok aki voltam, de úgy vegyek, hogy jó így, nem várok el azóta senkitől semmit, megrendült a bizalmam az emberi fajban.

Pl ha választani kellene, hogy az életem kinek a kezébe tenném, egy patkányéba, vagy egy emberébe, adott esetben egy nő kezébe, inkább a patkányra bíznám.

Azt hittem, hogy ez egy tiszta és mély kapcsolat, amit a világ külső zajai nem szennyezhetnek be, azt hittem mi más vagyunk, hogy mi vagyunk az 1000-ből az az 1, akik majd mesélik a gyerekeknek, unokáknak, hogy "annak idején mi anyáddal/nagyiddal elválaszthatatlanok voltunk" és, hogy majd minket hoznak fel példaként a gyerekeink, unokánk, de "apu meg anyu", de a "nagyi meg a nagypapa" hűségben együtt vannak 30-50 éve....


Hát szép álom volt. Nagyon mély kapcsolatnak hittem, betegség, anyagi problémák, stb stb, a barátnőm egyszer majdnem meghalt, sokat ápoltam sok hónapig, mellette voltam a legnehezebb és legkiszolgáltatottabb helyzetekben, mikor kb a wc-re sem tudott elmenni, ott voltam.....


De mindezt csak én hittem, hogy ez több, jobb mint másoké....


Úgy érzem, hogy egy álomból ébredtem fel amúgy, egy olyan álomból amiben több tíz évig aludtam, és felkeltem, és pofán csapott a kbaszott valóság, az emberek gyenge és kiszámíthatatlan jelleme, a nők gondolkodása, sok mindenre fény derült....

jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13 "Amúgy együtt maradtunk"


Hát tesó nem rosszból, de ezután az eszmefuttatás után lehet hogy inkább nem kéne...

jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
A magas pasi az istenük, minden egyéb másodlagos a nők szemében.
jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
11%

+180 cm

kálvinista nyak

latin ősember viking fazon

jézus krisztus szakáll

jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok, de ez sem garantál semmit, és eleve ezen nem tud változtatni az ember, nem érdemes pörögni rajta
jún. 9. 12:50
 18/24 anonim ***** válasza:

#14

Mindegy, én döntöttem így, vállalom a következményeket.

jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
Olyan mint az Andy Vajnáé most.
jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat viszont
jún. 9. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!