Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfitest a legideálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitest a legideálisabb/legdivatosabb lányok körében manapság?

Figyelt kérdés
Sok időm van, szóval szeretném magam úgy alakítani hogy vonzóbb legyek külsőleg a lányok többségének.

jún. 9. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

180+ szálkás, sportos

Az tuti sok lánynak bejön

jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az igazi aputest a nyerő a legtöbb / átlagos lányoknál.


Nem szétfolyó tokás, elhízott fickókra gondolok, hanem alapvetően fitt, erős férfiakra, akiknek van pocakjuk.


Persze jobban néz ki egy szárazabb forma, de aránytalanul több munka van benne és meglepő, de sok lány szeret enni. Sokkal kevésbé érzik feszélyezve magukat egy olyan férfi mellett, akinek a puszta megjelenése nem kelt bennük bűntudatot, amiért egy 200 kcal-s csirkesaláta helyett 500-800 kcal-s reggelit mernek enni pl.


Nem csak az a fontos, hogy hogyan nézel ki, hanem az is, hogy hogyan érzik magukat melletted.


Szóval ezt nem kell túlgondolni. Legyél fitt és erős magad miatt, meg azért, mert a hétköznapi életben ennek mindig hasznát veszed és ez a legtöbb lánynak elég lesz. Persze mellette nem árt egy normális személyiség sem.

jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretem a magas, vekony srácokat. Plusz ha szemüvege is van, akkor aztán pláne. Szóval az ilyen kocka srácokat, de nem a tipikus kockákat, akik igénytelenek vagy ilyesmi, hanem aki számomra vonzó, realos beállítottságú. Valószínűleg ezért volt az összes párom vagy mérnök vagy infós😅
jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
A szálkásra gyúrt, szőrtelen tinifiútest.
jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Én is mint a 3-as. Vagy a tipikus bringás alkatot mondanám még. Vegyük Parti Andrist, szerintem senki nem mondaná jóképűnek, bár fb oldalán akad egy-két jobban sikerült vagy fotós által készített kép, amin so-so. Nincs 180 sem, alapvetően ropi lenne, de a sportnak köszönhetően olyan izomzata és tartása van... 😍
jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Vagy a másik véglet, a dús borostás, dús hajú, szőrös, igazi ősférfi, széles háttal, széles vállakkal, vastag alkarral és nagy bicepszel, mindezt természetesen extra férfiasan jóképű köntösben, széles állkapoccsal, extra divatos, szexi, ruhában.

A barátnőm egy ilyennel csalt meg. Én egy kopaszodó 178-180 magas, 80 kilós férfi vagyok, izmom nincs, egyáltalán nem vagyok jóképű, genetikailag inkább gyerekes a csontozatom....esélyem sem volt "ellene".

jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
4es az látens? Többször írták már?
jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Még annyit, hogy mutattam ezt a férfit a lány barátaimnak, mert utána ugye jött az önbizalomhiányom, foltozni, nyalogatni kellett a sebeim.

Eléggé őszinte és mély lány barátaim vannak, elmondták, hogy nem fognak hazudni, ez tényleg egy kbaszott jópasi, és lehet őket is elvitte volna, mert tipikusan annyira jó, hogy elvesztenék a fejüket ha képbe kerülne.

jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6-os mi az extra divatos ruha amire céloztál?


Egyébként biztos nem jó a nagyon száraz a többségnek nem jön be

jún. 9. 11:07
 10/24 anonim ***** válasza:

Szálkás test jön be a legtöbb nőnek, köztük nekem is. Ilyesmi:

[link]

jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!