Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért HAZUDNAK amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

A nők miért HAZUDNAK amikor azt mondják, hogy rendes, normális pasit akarnak?

Figyelt kérdés
jún. 7. 17:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
50%
Nem hazudnak. Tényleg úgy gondolják, de a rendes, normális pasi sokszor önbizalomhiányos, frusztrált stb. A rosszfiúk meg magabiztosak, dominánsak, így inkább azokkal vannak.
jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
92%
Nem hazudnak
jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
Mert te hazugságnak hiszed ezt.
jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy se rendes, se normális.
jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 Antiszociális lény ***** válasza:
84%

Nem hazudnak.


Általában azok a legnagyobb hímsoviniszta rosszindulatú nőgyülölő egyének akik saját magukat rendes jófiúnak vagy kedves embernek kategorizálják be. Persze a valóság nagyon más, ezért nem is kellenek a nőknek. Ennyi a dolog rejtélye.

jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
23%

#4


Ezzel csak olajat öntesz a tűzre. Ne bántsd a Kérdezőt. Engem annak idején az exem egy olyan pasival csalt meg, aki saját (mármint a srác) bevallása szerint is egy aljas ember.

Nem tudhatod mi van e kérdés mögött, én megértem.


#1 voltam

jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
36%

Én nem hazudtam. Mégis egyik bántalmazó után jön a màsik aztán a harmadik köcsög. Akikkel elmennek az éveim.


Miközben ugy kezdödött az egész bennem, hogy ugy hiányzik egy igazi társ aki szeret, segít, jövőnk lesz, elképzeltem ahogy andalgok valakivel, hogy jön értem, helyet is csinaltam a lakásban(vagy polca a fürdőben, kulon pasis törölköző is, több párnám van aludni stb)


Erre az első megismert pasi a mamahoteles kicsinált az anyjával egyutt, (csak az anyja szava szent olyan mintha az anyjával járna a nő mindig az van amit anyuka mond meg akar), másik pasim utána egy beteg kapuzárásos talonozós csenddel verős ölelni nem tudó nőzős rágalmazó becsületsértő hazug f.s(3 éve könyörög hogy béküljek ki..), aztán ebből meg kimentett valaki. Aki meg fizikai bántalmazó.

Durvqn olyan 6-8 évem ment el erre a 3 "állatra".


És ők a nagyon megválogatott réteg. Értelmesek intelligensek tudnak írni karrierük van tanultak, szocializáltak, lehet(ne)rájuk alapozni, de személyiségzavaros betegek.


Azóta már álmodni sem merek egy igazi társról aki szeret és segít. Merthát ez lesz az almaimból érdekesmódon.


Ma már csak csetelgetek, telefonozok beszélek egy egyetemistával, (meghatóan értelmes Ő IS, a legjobb beszélgetésink vannak ugyanugy mint az eddigiekkel is....)de soha nem találkoztam még vele, úgymond "nyitott" kapcsolatban vagyok vele, ha csajozik nőzik se zavar, nem viszem tovább vele elvagyunk így is.

jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, nekem az van, szóval nem hazudtam.
jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg egy nem egyetemistával is csetelgetek csak telozunk a végtelenségig is.

Ők is ugyanilyenek mint az exek. Okosak ügyesek normálisak intelkigensek értelmesek monogámak kitartóan vannak mellettem látszik hogy valóban akarnak. Minden megvan bennük mint a gyökér exeimben egyaránt flottul megvan.

Szóval nem megyek tovább. Nincs randi.

Es hozzák is azt a formát dehát ő jön értem bárhova akárhol is lennék vagyok, nem a külsőm számít, engem akar, megérti amit szeretnék, ha nem akkor marad udvarias és ír tovább és reménykedik egy másik hétben.


Uggggyanazok.

jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
0%
(7 es 10 voltam)
jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!