Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők jó pasinak vélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők jó pasinak vélik a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
Ha pedig nem akkor mi a probléma velük?
jún. 5. 11:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
46%
14 nem tudom genetikailag miért lennénk annyira távol a szlovákoktól és a szervektől pl…
jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
29%

20-as miért ne öregedhetne 1 évet?


38F incel

jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap volt a szülinapja.
jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
56%

Nahát, Sandokan betöltötte a bűvös kort 🫣


Boldog szülinapot 39F incel, a 40-et még szokni kell. Pláne neked 🤭

[link]


Azt tudtad hogy én vagyok a körösztanyád? :D szoktam látni hogy mások is maláj tigrisnek hívnak, de szerintem én voltam az első tavaly.

🇮🇹🤝🇲🇾

jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
53%

1# "A nyugatiakhoz képes csórók, a déliekhez képes nyápicok, az északiakhoz képest maradiak, a keletiekhez képest lusták."


De ugyanúgy:


nyugatiakhoz képest karakánabbak, déliekhez képest kevésbé elvadultak, északiakhoz képest érzelmesebbek, keletiekhez képest kevésbé munkamániásak


;)))))

jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
42%
100-ból 1-2 jó pasi akad. Ugyanez igaz a nem magyar fehér férfiakra is. A más etnikum meg nálam nem játszik.
jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
43%

Pedig 6-os kommentben sok igazság van. Elég felmenni egy magyar társkeresőre és amilyen igénytelenkedések ott vannak, az ember azt kívánja, bárcsak b-zi lenne. Sok kikent, felfújt száj, festékkel körbemaszatolt arc (mintha véres lenne), tükör előtt csücsőrítés. Komoylan, mintha a soron lennénk...

Másik véglet ezek az örökké utazó business woman-ek, márkás ruhák, pózolás tengerparton, na azokra meg esélyed sincs egy átlagos dolgozó biorobotként.

Egy átlagos lánnyal tök megelégednék, de ezeket nem látom...

jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
53%

27-es, 6-os vagyok: azért nem látod az "átlagos" lányokat mert értelmesek és elkeltek időben, normális pasikkal. Aki maradt a piacon az a selejt meg a körhintás.


38F incel

jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
38%

Csöcsösek, szèles csípőjük van, darázs derék, keskeny vállak. Klinefelter szindrómás szinte mind.


Amelyik férfinak néz ki, nem ilyen asszonyos csöcsös mamut külsejű; az lufi hasú, kiélt fejű, legalább 20 évvel öregebbnek néz ki a koránál és olyan a feje mint egy pontynak.


Komolyan, még a cigányok is jobban néznek ki. (Hangsúlyozom: Kinézetről beszélünk, nem egyéb tulajdonságokról)

jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%

"Elég felmenni egy magyar társkeresőre és amilyen igénytelenkedések ott vannak, az ember azt kívánja, bárcsak b-zi lenne. Sok kikent, felfújt száj, festékkel körbemaszatolt arc (mintha véres lenne), tükör előtt csücsőrítés. Komoylan, mintha a soron lennénk..."


Hangosan vonyítottam ezen pedig nő vagyok. 🤣🤣🤣

jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!