Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők jó pasinak vélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők jó pasinak vélik a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
Ha pedig nem akkor mi a probléma velük?
jún. 5. 11:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
Fiatalon közepesek, 35 felett rondák, 40 felett ocsmányak.
jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
26%

A nők pedig főiskolán/egyetemen a legszebbek, 20-23 között. 25-től ocsmány mind.


30 felett anyukások.

35 felett asszonyosok.

40 felett lefőtt a kávé.


41F incel

jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy általában azt figyeltem meg az összes kelet-európai népnél, hogy a nők nagyon szépek persze általánosságban nézve), a férfiak pedig nagyon silány kinézettel és kisugárzással rendelkeznek. Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges hiszen egymással keveredik a férfi és a nő, hogy produkálhat ez a genetika az egyik nemnél kifejezett szépséget a másik nemnél pedig hát nem túl előnyös kinézetet.
jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azt vettem észre, hogy átlagban véve a szlávok, vagy keletiek jól néznek ki nemeket nem nézve. Dolgoztam már szerbekkel, ukránokkal, oroszokkal, szlovákokkal és esküszöm alig volt köztük ronda. Nem tudom, hogy micsoda okozza, de jól kinézetűek.
jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
27%

13.


Ennek jól meghatározható okai vannak, és ennek leginkább kiváltója a csóróság. A férfiak szarul néznek ki, mert nincs pénzük jobban kinézni. A nők erőn felül, akár a napi étkezésen "lespórolva" is törekszenek a csicsás, csinos külsőre, mert "csak így lehet kitörni a nyomorból".


A többi kelet-európai országra is igaz. A nőknek van esélye elmenni innen egy gazdagabb, külföldi férj segítségével. A férfiak eleve kilátástalanok, sosem jutnak ki innen, vagy max lehetnek szolgák külföldön.

jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Ez topik, mintha az oviba mennék vissza, mikor a kisfiúk csúfolják a kislányokat és fordítva... :D

"Lányok, lányok földi boszorkányok, föld alatt laknak, békát szopogatnak."

jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
21%

Semennyire, ezért ismerkednek a magyar nők nyakra főre külföldiekkel.

Kb orosz meg ukrán szintre süllyedtek a magyar nők sajnos.

jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
15%

"a keletiekhez képest lusták"



Jo sokat ismersz kozuluk.....



40F incel

jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
18-as, döntsd már el hány éves vagy.
jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
43%

19.


A tegnapi provokáló-kérdés hatására öregedett egy évet :D Csak a kamu stimmeljen.

jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!