Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti utáljátok a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti utáljátok a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, majdnem az összeset utálom.
Kb. a 90%-ukat utálom.
Az ittenieket utálom, amúgy nem jellemző.
Nem.
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
ittenieket.. ti is itt vagytok XD
2022. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem utálom őket, de 90%-a nem kell kapcsolatra.
2022. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Undorító lènyek...
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Most ezt megkérdezted egy olyan helyen, ahol a női válaszolók többségének minden válaszából árad a frusztráció a férfiak felé... Itt valahogy mindkét nagy része utálja a másikat, miközben a saját kínját kéne rendbe tenni.
2022. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nőként azt figyeltem meg, hogy a magyar pasik jelentős hányada iszonyarosan el van kényeztetve, kényelmesedve. Várják a sült galambot, lusták tenni minimális dolgokat egy nőért. Pl. volt többször olyan szitu fiatalabb koromban, hogy csak szexelgetni akartunk a sráccal. Arra nem volt képes, hogy helyet szervezzen arra az éjszakára. Tőlem várta volna a megoldást. És nem csak srácok, felnőtt férfiak is képtelenek voltak erre. Szóval így még szexelésre se került sor ilyen szerencsétlen alakokkal. Volt, aki komolyan tetszett, én is neki, állandóan szemeztünk munkahelyen hónapokig. Arra nem volt képes, hogy megszólítson. És még sorolhatnám... Az élettársam nem is tutyimutyi magyar anyámasszony katonája.
2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
#5: Ugyanezt a nőknél is megfigyelted, ugye?
2022. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem utálok senkit úgy konkrétan, nemhogy egy teljes embertömeget.
2022. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Na, instant repült a frusztrált női lepontozás... Kérdező, ezt a szintet tekintsd itt alapnak és ne gondold azt, hogy a valóságban ilyenek a nők. Itt összefújja mindig a szemetet a szél...
2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nőket nem szoktam figyelgetni és most nem is a nőkről szólt a kérdés. Biztosan vannak rakás xar nők is, viszont én nőkkel sose randizok, mert nincsenek leszbi hajlamaim, így erről nyilatkozni nem tudok.
2022. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy 6-os itt mindenkinek az jött le a fájdalmas hozzászólásaidból, hogy te gyűlölködsz és te vagy frusztrált. Én csak tárgyilagosan kifejtettem a véleményemet. Gondolom te se mernél odamenni egy neked tetsző nőhöz mondjuk meghívni egy kávéra. Egyszerűbb otthon kicsattintani egy jó poreszre, aztán meg gyűlölködni a fotelből az interneten. Egészségedre!
2022. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!