Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kizáró ok nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok nektek ha normális vagyok még minden csak szemetelni szoktam?

Figyelt kérdés

Pl a najlon a acskot nem a kukába dobom, szetszorom a zsebkendőt, az utcán se a szemétbe szórom a dolgokat.

Tudom rossz dolog, de azért ennyitol meg nem áll meg az ismerkedés nem?


jún. 4. 08:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egy egész kreatív trollkérdés 🤣
jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A nejlon pont az egyik leglassabban lebomló anyag. Na, már az ostobasága is kizáró ok lenne, nemcsak az igénytelensége és bunkósága.
jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok, az ilyen tahókat felpofoznám szívem szerint.
jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy troll kérdŵs. Egyérrelmű.
jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ssoem értettem, hogy mégis miért olyan rendkívül megterhelő és borzasztóan nehéz egyeseknek az, hogy pár métert megtegyen a kukáig?

Mégha fell tele van a kuka, akkor is próbálja az ember (mármint a normális) valahogy beleerőszakolni a szemetét.

Putris szint szemetelni.

jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazi paraszt vagy, nyakon is vágnálak 😑 Nem vagy normális, ha szemetelsz, ez egy paradoxon!
jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jó akkor leírom az indokot is.


Amikor a szemetet szétszórom, az emberekkel könnyebben tudok beszélni, pl. megszólít valaki, hogy: “Elnézést, ön dobta el ezt a papírt?” Már is benne vagyunk az ismerkedésben

jún. 4. 12:06
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy benne az ismerkedésben, rád szólnak, hogy ne viselkedj állatként.
jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Régen még a trollkodás is kreatívabb volt..
jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
#27! És mit mondasz? Ó, nyugi, csak azért dobtam el, hogy szóljon végre hozzám valaki!? Így kezdődnek a nagy szerelmek🤣
jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!