Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy 30 éves 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy 30 éves 2 gyerekes nővel, ha amúgy teljesen normális és bomba teste van?

Figyelt kérdés

Egy lány és egy fiú, olyan 6-8 évesek.

Pár napja beszélünk, teljesen normálisnak tűnik. 2 évvel idősebb nálam.


máj. 27. 19:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
NEM, semmi kedvem más majmát nevelni, meg pótapa lenni.
máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt!
máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Akármilyen gázos dolog is férfiként összejönni ilyen nővel, akkor is csak a te döntésed kell legyen!

Én is összejöttem egy nővel akinek van ilyen korú gyereke, és mivel kijövök a kissráccal nincs ebből gond, dehát akkor is gyatra a helyzet. Neki sokadik lehetsz, és rugalmatlan veled szemben és anyagilag is instabil. És akkor még örülhetsz ha nem figyel be az apa is.

Viszont csakis a te megítélésedtől függ, hogy mit vállalsz be, és neked megfelel-e

Ismerkedj vele akkor tudni fogod, ne szaladj bele túl hamar

máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

Max. ha nagyon kétségbe lennék esve.


Az a helyzet, hogy egyrészt osztom az 1. válaszoló véleményét, másrészt pedig hála istennek nem saját tapasztalatból, de tudom hogy hol van elhelyezve a férfi ilyen kapcsolatokban a táplálékláncban.


Az expasi mindig a gyerek(ek) apja lesz, mindig találkozni kell vele, mindig beszélni kell vele, ha valaha is rászólsz a gyerekre akkor te csak ne neveld mert semmi közöd hozzá, mit képzelsz magadról, de természetesen viselkedj úgy (ergo fizess) mintha te lennél a gyerekek apja, mert ha őket nem akkor engem sem fogadsz el, stb.stb.


Kinek van erre szüksége?


Bomba teste nagyon sok más 30 éves nőnek is van, akiknek nincs pulyájuk, tehát ez aztán abszolút nem szempont.


Bármilyen f.sza gyerek is vagy, soha az életben nem leszel azon a polcon mint az expasi, mert ő a gyerekek apja, a minden. Tőlük vannak ezek a csodák. Bármennyire is vagy jó és korrekt, te akkor is csak egy pasi vagy, ő meg a gyermekeinek az apja.


De ez csak az én véleményem. 33 éves gyermektelen férfiként én az ilyeneket biztosan passzolnám. Ha majd 40-45 éves leszek akkor lehet másképp gondolom, pláne ha nekem is lesz gyerekem, de udvari bolondja senkinek nem leszek.

máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Ezt sosem értettem mi ez a hiszti ezen hogy ne te neveld. Még szép hogy neveled ha együtt vagytok, főleg ha még össze is házasodtok. Majd hagynod kéne azt is hogy szétverje a lakást vagy végigrajzolja alkoholos filcel mert te ne neveld? Meg gondolom a pénzedből a gyerekre is költötök, na nehogymár ne lehessen még rászólni sem hogy ezt vagy azt ne csináld, vagy ne legyen szemtelen meg ilyenek.
máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

5


Majd egyszer összeállsz egy gyerekes nővel, aztán megtudod...


Az első alkalommal mikor felemeled a hangod, majd kapod a monológot, hogy tudd ám hol a helyed, neked az ég világon semmi közöd a gyerekeihez, nevelgesd a sajátodat, de az övét ne..


Szóval lehet hogy te nem érted, de ez általában így szokott lenni.

máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

"Majd egyszer összeállsz egy gyerekes nővel, aztán megtudod..."

Csakhogy számtalan féle nő, helyzet van.

máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha már nekem is lennének gyerekeim, akkor talán... de így hogy még nincsen, így nem. Ez így nagyon gáz... normális családot szeretnék, ha lehet. Nem akarok rákényszerülni ilyen mozaikos izéra.
máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt.
máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem
máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!