Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kizáró ok nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok nektek ha normális vagyok még minden csak szemetelni szoktam?

Figyelt kérdés

Pl a najlon a acskot nem a kukába dobom, szetszorom a zsebkendőt, az utcán se a szemétbe szórom a dolgokat.

Tudom rossz dolog, de azért ennyitol meg nem áll meg az ismerkedés nem?


jún. 4. 08:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a kérdés is gáz nyelvtanilag, a "najlon" meg nylon.
jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Max azoknak, akik szintén ezt csinálják. Én ha időnként rágyújtok, még a csikket se dobom el a vakvilágba. Elképesztő, hogy mennyiren meg dobálnak ki mindent, autóból is menet közben....
jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire igénytelen a környezetére, az egyéb tekintetben sem lehet "normális". Bocs, de ez abszolút kizáró ok.
jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy borzasztó mennyi ilyen ember van sajnos. A rendezvények után szoktam figyelni milyen elképesztő mennyisegű szemetet hagynak maguk után az emberek, biztos mindenki úgy van vele hogy "jaj az csak egy kis zacskó". Csak ha mindenki ezt csinálja akkor mi lesz? Szemetelni nem szexi ❌️❌️ ha csajt akarsz, vigyázz a Földre ✅️🚯♻️
jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet nem hallana felőlem.
jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizáró ok. Ekkora tahónak lenni... Ahogy már előttem is írták, csikket is elviszem a legközelebbi kukáig. Rendezvényen ha már púposan van a kuka, inkább beteszem a táskámba a szemetemet, és alkalmas helyen kukába dobom... Hihetetlen, hogy képtelen vagy erre 2 kicsi gyerekem van, ők is tudják, hogy a szemetet a kukába, és ne a földre, meg ide oda dobják.
jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Csak olyat dobok el ami hamar elbomlik, annyira igazából ez nem szemetelés, mert ha kidobnám akkor a kukások ugyanúgy a természetbe vinnék.
jún. 4. 09:08
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mit dobsz el, tahó vagy :D


Egyébként meg a nylon lebomlási ideje évszázadokban mérhető.


A kukások pedig nem a természetbe viszik ám a szemetet, hanem égetőkbe, ahol szabályozott körülmények és az égéstermékek katalizátoros megkötése közben elégetik, és ebből általában elektromos energiát nyernek.

jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi akadályoz meg benne, hogy magadra öltsd a civilizáltság álarcát és kidobd a kukába mint a normális emberek szokták? A nylon zacskó amúgy közismert arról, hogy hamar lebomlik 🤫
jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Illetve még a rágót szoktam odanyomni dolgoknak, de azt azért nem írtam bele a kérdésbe, mert az természetes.
jún. 4. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!