Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakult az ki, és miért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult az ki, és miért, hogy egyre több férfi számára elérhetetlenek lettek még a csúnya nők is?

Figyelt kérdés
A csúnyább nők is manapság inkább egyedül maradnak, de átlag, vagy az alatti férfival sose jönnek össze... Pár éve még azért nem volt így teljesen, csúnyább férfiak is találtak barátnőt. Manapság egyre több olyan férfit ismerek a környezetemben/munkahelyen is, akik nagyon régóta egyedül vannak, pedig akarnának barátnőt. Mi történt, miért változott ennyire a világ? Hozzáteszem, egyik férfi sem munkanélküli, akiket ismerek, és sikertelenek a nőknél, sőt jól keresnek!

jún. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
34%

70

"Persze téged sem hagyhatunk ki a szórásból, hiszen jól tudom mire megy ki a játék, ha a csajoknak tetszö "véleményeket" fogalmazol meg akkor máris tudsz velük ismerkedni azokkal ellentétben akik ráírnak az ilyen csajokra."


Egyáltalán nincs ilyen szándékom, hogy gyakorikerdeses valaszaimmal az itteni lányokkal ismerkedjek. Másrészt el kell szomoritsalak de ez nem így működik hogy ha "lányoknak tetsző dolgokat írsz akkor majd tudsz velük ismerkedni".:D


Szerintem te kicsit egy ilyen saját agyad szülte tévképzetes álomvilágban élsz.

jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
86%

"ha számára vonzó külsejű de vadidegen fazonokkal ismerkedik"


Mennyire kell ostobának lenni ahhoz, hogy valaki kiakadjon azon, hogy mindenki a számára vonzóval akar ismerkedni?

jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 Barito ***** válasza:
32%

62: "Nem is az a baj ha valaki válogat, és viseli ennek a következményét, hanem csak az ha ezután azt hazudja hogy nincs is lehetősége válogatni."



paradox módon igazuk van, hisz' valóban nincs lehetőségük válogatni a TOP PASIK közül.

jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

Kezdem belàtni hogy ez ìgy normàlis, ronda pasiként soha semmilyen kapcsolatom nem volt.Nagyon sokàig próbáltam változni nem sikerült, vagytam azigazi filmszerű szerelemre a szex nem volt első helyen, sőt mindig úgy gondoltam hogy az a szerelembeteljesülése. Tetszett màr olyan nő akit mindenki legalàbb is ismerősök közül rondának tartott, nekem meg az àlom nő volt [akkor is az lett volna ha jó pasi vagyok]. Pl nekem libby huffer is bejött volna nah ő nem àlom nő de adtam volna neki esély ha jól kijövünk stb el nem hagytam volna senki és semmiért vagy is feltételes mód mert ő csak egy példa. Vagy melissa mccarthy is tetszik ha egykorúak lennénk àlom nő.

Csak azért ìrtam le hogy érthetőbb legyen.

Màra màr elfogadtam és megertem őket az az a nőket. Pl nekem Varga Irén az akinek nem adnék esélyt én pedig minden nőnek V irén vagyok. Igazuk van hogy nem akarnak velem kapcsolatot. Ìgy hogy elfogadtam jobb. Lett nöi baràtom is el momdtam neki hogy fizetős nőkhöz jàrok nem zavarja sőt meglepő módon azt mondja nincs ezzel semmi gond. Egy màsik nővel innen gyakoriról baràtkozunk annyi jóval idősebb ő is elfogad màr màsplatformon is beszelünk.

Szóval a velem egykorú baràtommal màr el járunk ide oda napi szinten beszelünk. A fizetős nők miatt màt nem tartom nagydolognak a szexet sem. Nem undorodnak tőlem lelkileg is elfogadom màr nem tartom magam rossz embernek erőszakolónak ez miatt. Lehet megjàtszàk hogy normàlisan nézek ki de akkor is jó. Pl volt aki elhìvott koncertre nem pénzert semmit nem kért simàn csak elmentünk pedig fizettem neki a szexért előző nap minden volt francia natúr nem részletezem...és ìgy is elhìvott. Ez volt életem első koncertje 28 ésvesen.


Szóval elfogadom a szex megvan a lelki része is baràtokkal, lehet màr nem is vágyom kapcsolatra.


Szerintem sok nő is eljutott idàig és gondolom pasik is ezert jobb egyedül.

jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
42%

74


Biztos nem könnyű nem szép férfiként, de ezek szerint prostikkal meg tudod oldani a hiányt.


A nem szép nőknek ebből a szempontból valóban könnyebb, mert pénz nélkül is találnak bárhol szexet, de neked is jobb lesz a helyzeted idősebb korban. 40-50 körül már kezd több lenni a nő, mert a férfiak korábban halnak. Szóval idő kérdése és neked is jó lesz.


60 felett pedig már arany idők jönnek számodra férfiként. Az 50-60 körüli nőkre már nem.nagyon van igény. Kitartás!

jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%

"Pl volt aki elhìvott koncertre nem pénzert semmit nem kért simàn csak elmentünk pedig fizettem neki a szexért előző nap minden volt francia natúr nem részletezem..."

Érdekes hogy egy prostid elhívott koncertre, nem jellemző az ilyesmi

Szerintem csak bejöttél neki ha ilyesmit csinált

A baj az hogy egy prostival nem igazán lehet elképzelni párkapcsolatot, legalábbis amíg csinálja addig biztos nem

Hiszen nekem is bejött pár, simán akartam volna tőlük sokmindent, de ez képtelenség volt amíg az a munkájuk. Esetleg ha már abbahagyták, arra meg hiába vársz

jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

76 tőlem csak max barátságot haverkodást,mondjuk úgy hogy nem undorodott undorodik tőlem de ennyi jah meg talán jó fejnek tart mondjuk ezt mondta is. Eszembe nem jutna párkapcsolat és nem a munkája miatt de nyilván én is úgy gondolnám mint te hogy ha abba hagyja akkor lehetne pusztán elméletileg így gondolom.

El nem tudom képzelni miért tette de ez erőt adott és ad hogy nyugodtan menjek így nőkhöz és kérjem ill tegyem amiért megyek. Soha nem bízom el magam mindig betartom a határokat attól mert nagyon jól elbeszélgetünk soha nem felejtem el hogy üzlet. Persze ha valamit akarnak kedvességből elfogadom ill én is adok pluszt pénz ajándék masszás akivel olyan a helyzet. Aki meg kedves de egyértelmű hogy az üzlet a lényeg annak csak annyit pénzt adok amennyiben megegyeztünk. És igen több nőhöz járok ragaszkodó típus lennék de nem lehet mert sokan csak látogatóba jönnek a városba ezért van 1-2 állandó és 1-2 vendég. Neked is ajánlom hogy ne bízd el magad mindig legyen benned hogy ez üzlet soha ne vedd természetesnek ha mondjuk 10 perccel tovább maradsz mert úgy sikerül 2. alkalommal elmenni vagy addig öltözöl. A jó fejek ezt nem kérik számon éppen ezért nagyon nagyra értékelem ezt.

jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

#70:


"chad"


Aki így nevezi nála sikeresebb férfiakat, az egy buta incel, s azt kapja az élettől, amit érdemel,

jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 Barito ***** válasza:
32%

78: "Aki így nevezi nála sikeresebb férfiakat, az egy buta incel, s azt kapja az élettől, amit érdemel"



Ez aztán érvelés a javából, gratulálok.

jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
33%

Miért vársz tőlük érveket Barito?

Ezek sosem tudtak érvelni

jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!