Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakult az ki, és miért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult az ki, és miért, hogy egyre több férfi számára elérhetetlenek lettek még a csúnya nők is?

Figyelt kérdés
A csúnyább nők is manapság inkább egyedül maradnak, de átlag, vagy az alatti férfival sose jönnek össze... Pár éve még azért nem volt így teljesen, csúnyább férfiak is találtak barátnőt. Manapság egyre több olyan férfit ismerek a környezetemben/munkahelyen is, akik nagyon régóta egyedül vannak, pedig akarnának barátnőt. Mi történt, miért változott ennyire a világ? Hozzáteszem, egyik férfi sem munkanélküli, akiket ismerek, és sikertelenek a nőknél, sőt jól keresnek!

jún. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
55%

60

Akkor miért nem adsz esélyt olyan férfinak aki szintén láthatatlan?


Itt például sok ilyen van. Alig várja hogy legyen valakije.

jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
51%

Kifogás az mindig lesz ezeknek miért nem számít lehetőségnek ez, miért undorodik amattól, miközben ugye kismillió szintjéhez méltó lehetőségről beszélünk amire őnagysága sosem fanyalodik, mert hát az hogy néz ki

Nem is az a baj ha valaki válogat, és viseli ennek a következményét, hanem csak az ha ezután azt hazudja hogy nincs is lehetősége válogatni. Sokkal több mint a legtöbb férfinak

jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy a gyarkoris kezdeményezést kifogásoljátok, de ez tiszta nevetséges.

Itt most nem rólam lesz szó, én nem ismerkedem, van párom is.

Nem azt mondják nektek hogy belétek szerettek így látatlanban, hanem csak azt hogy ismerkedjünk ha így állsz. Ismerkedjünk, aztán vagy lesz valami vagy nem.

Erre az a válasz hogy ááá dehogy, ez valami begerjedt jampi aki dugni próbál. De ez csak kifogás, hiszen fogalma sincsen kiféle, mint ahogy a nőnél sincsen, csak ismerkedést ajánl az illető

Az ismerkedés elutasítása így egyet jelent annak beismerésével hogy nem is igaz hogy nincs igény rátok. Nagyon is lenne, csak ti nem éltek vele mert válogattok

Meg is érdemlitek a sorsotokat csajok

jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
87%
63 mondjuk én férfiként is azt mondom hogy ha nő lennék én se akarnék a gyakorin ismerkedni. Azért az pár kérdés olvasása után is átjön hogy itt a magyar internet válogatottan elmebajos tagjai emelt számban képviseltetik magukat, főleg ebben a kategóriában:D.
jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
22%

" Azért az pár kérdés olvasása után is átjön hogy itt a magyar internet válogatottan elmebajos tagjai emelt számban képviseltetik magukat, főleg ebben a kategóriában:D."

Ez igaz, de mindkét nemre legalább annyira igaz. Szóval ez sem ok arra hogy hárítsd a felelősségedet nőként.

Egyetlen jó okuk az lenne ha őszintén azt írnák: nem ismerkedem itt, mert tinderen sokkal jobb pasasokkal kurhatok mint akikre itt számíthatok, bocsesz

Ehelyett meg ugye megy a rinya, unalmas

jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

65 de hát hetero nőként mi a pocsert érdekelné őket hogy gykn nőből is sok a bolond. Nyilván a férfiak érintik őket, és nem akarnak itt ismerkedni mert tudják hogy itt sok belőlük. Ez sztem elég legitim indok, nem kell feltétlenül annak lennie hogy "Tnderen jobb pasikat kxrhatok".


Bár felhívom a figyelmed hogy az se lenne annyira ördögtől való tekintve hogy az egy társkereső ez meg állítólag egy kérdezős oldal bár ez a kategória pl jó elvetemült xar.

jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
17%

"de hát hetero nőként mi a pocsert érdekelné őket hogy gykn nőből is sok a bolond"

Hát akkor téged öcsém hetero férfiként mi a pocsert érdekel hogy a gykn férfiak között is sok a bolond?

"Bár felhívom a figyelmed hogy az se lenne annyira ördögtől való tekintve hogy az egy társkereső"

Senki nem írta hogy az ördögtől való lenne. Persze csak ha utána nem jön sírni hogy nem kell senkinek.

"ez meg állítólag egy kérdezős oldal bár ez a kategória pl jó elvetemült xar."

Akkor mit keresel itt?

jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
80%

67es engem hetero férfiként nem érdekel hogy bolond férfiak vannak, arról volt szó hogy a nők miért nem nyitottak a gyks ismerkedésre. Erre írtam én (férfi) hogy ugyan férfi vagyok, de HA NŐ LENNÉK(ez egy feltételezés), akkor NŐKÉNT én sem lennék nyitott az ismerkedésre ezen az oldalon mert sok a zavart elméjűnek tűnő férfi.


Erre te azzal reagáltál hogy de hát sok zavart nő is van, de ebben az esetben ez irreleváns.


Így érthető a dolog? Nem annyira bonyolult azért.

jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
80%

"Egyetlen jó okuk az lenne ha őszintén azt írnák: nem ismerkedem itt, mert tinderen sokkal jobb pasasokkal kurhatok mint akikre itt számíthatok, bocsesz"

Mármint számodra lenne jó, mert igazolná a feltételezéseidet. Hogy a valósághoz nem sok köze lenne, az mit számít...

Annyira rá vagytok cuppanva a tinderre... Nézzétek már meg, milyen fullos pitsák vannak fenn. Mellettük már egy átlagos nőt is figyelmen kívül hagynak. Sőt, egy másik kérdés alatt írt egy szép, de nem mű és nem agyontuningolt nő, hogy azon a platformon őt sem vették észre, míg élőben, szórakozó- vagy munkahelyen azért elég "népszerű", úgyhogy ő törölte is a regisztrációját. Akkor tessék már végiggondolni egy átlag alatti, ronda nő helyzetét ebben a mezőnyben... Mikor még élőben is le van tojva...

Amúgy 64-es felvetése is teljesen jogos.

jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
22%

"Erre te azzal reagáltál hogy de hát sok zavart nő is van, de ebben az esetben ez irreleváns."

Hogy a fenébe lenne irrelváns amikor ugyanannyi aggódnivaló van az ilyen ismerkedésben férfiként és nőként is, akkor egyáltalán nem irreleváns.

A férfiak érdekes módon nem zavartatják ezen magukat ha ismerkedni akarnak, érdekes módon a nőket sem zavarja ha számára vonzó külsejű de vadidegen fazonokkal ismerkedik, bezzeg ha sírni jönnek ide, akkor nem kellenek ismerkedős privátok, hiszen azok nyilván hozzá hasonló adottságú pasasok küldik, nehogy már.

Persze téged sem hagyhatunk ki a szórásból, hiszen jól tudom mire megy ki a játék, ha a csajoknak tetszö "véleményeket" fogalmazol meg akkor máris tudsz velük ismerkedni azokkal ellentétben akik ráírnak az ilyen csajokra.

Hiszen mint tudjuk, akkor lesz ismerkedés ha a csaj kezdeményezi azt, ha pasas kezdeményez az nem szokott bejönni, itt a gykn legalábbis biztosan.

Szóval jó ismerkedést, a csajoknak meg kitartást, egyszer tuti eljön értük álmaik chadje és hazaviszi őket...

Legalábbis egy körre talán, ha mázlijuk van

jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!