Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 fölötti szingli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti szingli férfiak, bennetek nincs óriási szorongás hogy kifuttok az időből és csak rengeteg lemondással lehet párotok?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Akkor nézz végig 100 40 körüli férfin a városban...mind ilyen ? ugyan már..."


Honnan tudom, hogy 40 körüli az, akit nézek?


Nem mind ilyen, 1000-ból 1 helyes.

máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%

Naugye....


Nem lehet megmondani sem...

máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

A sok incel összefutott, akik egy nő kezét sem merik megfogni, de lemondásról beszélnek...

Vezetőjükkel a kávéfőző keresztény majommal az élen, 10# személyében.

máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

"Nem lehet megmondani sem..."


Mert sokan már 20-30 évesen le vannak lakva.


Nők és férfiak több, mint fele túlsúlyos vagy elhízott. Ez a valóság.

máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Milyen jó hogy minimum 10 évvel fiatalabbnak néz mindenki🤣 Jól levagyok lakva..
máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25, egy ember vagy, csillagvirág. Statisztikailag nem számít 1 ember.
máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért annyira nem vagyok egyedi eset szerintem, nagyon sok 40 es pasi és nő jól tartja magát. Mi környékünkön egész biztosan.
máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%

Én 35 vagyok és kénytelen voltam munkahelyen behazudni, hogy van egy "kapcsolatom" mert nem hagytak békén.

Na ennyit a szorongásról.


Egyébként szerintem sokkal nyugodtabb és rendezettebb élete van annak aki egyedül él.

A munkatársaim közül senki nem alszik 10-12 órákat én igen.

És sokkal több pénzem van mint nekik.

De az a nyugalom amiben élek azt nem lehet megfizetni.

máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mikeXxX ***** válasza:
75%

Nem értem miről kéne lemondani?

Minimum 10 évvel fiatalabbnak néznek! Ameddig a fiatal csajok is rendszeresen méregetnek miért kéne szoronganom? Azért mert itt valaki csak addig gondolkodik hogy be rak egy hájas 60 éves embert 40 évesnek állítva? Ugyan már ezen csak nevetek és kész. Ha azt érzed hogy már 35 felett nem kellesz senkinek sem az csak a te hibád sportolj többet öltözködj jobban tanúlj többet ápold jobban magadat és a végén hidd el te is csak nevetsz ezen.

máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!