Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti szingli nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti szingli nők, bennetek nincs órási szorongás hogy kifuttok az időből és csak rengeteg lemondással lehet párotok?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Nincs. Egyedül is képes vagyok létezni. Nem célom mindenáron kapcsolatban leélni az életem.
máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem. Annyira nem fontos, hogy legyen párom. Nem a tökéletesre várok, csak olyanra aki hozzátesz az életemhez és nem elvesz. Azért nem fogok összejönni valakivel hogy kiszolgáljam, elviseljem a hülyeségeit, égjek vele mindenhol.
máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 benhur1959 ***** válasza:
72%
Ha akarnák lemondás nélkül is lehet fickójuk
máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
De. Épp tegnap írtam ki róla kérdést is. Köszönöm a sok incel gcinek hogy a maradék önbizalmam is letörték
máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tàrsas lény az ember, ösztönösen vàgyik a kapcsolódàsra valakivel-de nem minden àron!!!...

Inkább a minőségi élet egyedül, mint egy siralmas kapcsolat valami félhülyével!

máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

És mi marad akkor az idős években család nélkül?

Utazgatás? Törtetés a karrierben? Vagy mi?

Mert pl ezek engem hosszú távon nem tesznek boldoggá.

máj. 25. 09:53
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Csak a kapcsolatfüggők képesek a lemondásokra egy kapcsolatért.
máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 benhur1959 ***** válasza:
100%
60 évesen elég nehéz kapcsolatot összehozni,a nők utazgatnak szórakoznak wellneseznek ,sexkapcsolatba vannak,minek akarnának annyira kapcsolatot?pláne hogy pont most az a társadalmilag elfogadott dolog,a kapcsolatok annyira nem
máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy az emberek miért gondoljak, hogy a család garancia bármire. Tudod, hány idős emberre nem nyit ajtót a családja?
máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 benhur1959 ***** válasza:
78%
A gondba azok a férfiak vannak akik nemkellenek sexre se komolyra
máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!