Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti szingli nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti szingli nők, bennetek nincs órási szorongás hogy kifuttok az időből és csak rengeteg lemondással lehet párotok?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Én a házasságot sem értem, mégis sokan oda meg vissza vannak tőle. Aztán szinte nagyobb részük megy a bíróságra válni x idő után. És képesek többször is rá.
máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehoogy van

Nem alkuszok meg senkivel, én elvagyok egyedül. Nekem tökéletesen hangzik az utazgatás öreg koromban

máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Icipici szorongás sincs bennem, nem fogok kifutni semmiből mivel nem egy másik embertől van értelme az én létezésemnek.
máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

5-öske nyilatkozatát így értsd:

Inkább dugogasson házas férfi top kategóriából, mint hogy válasszak egy átlag Jóskát magamnak.

máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy 30 feletti nőt kicsit sem érdekel, hogy mikor és kitől lesz gyereke, akkor ott fejben komoly bajok vannak. Ezen nők nagy részének már nem lesz gyereke vagy max egy lesz. Így is működik a természetes szelekció.
máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék gyereket, ezért se szorongok ezen a témán
máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Lehet van abban valami igen, hogy az ilyen nők azok akik már eldöntötték, hogy abszolút nem akarnak soha gyereket és ez nem nyomasztja őket. Én sem akarok úgyhogy nyilván nem fog nyomasztani a gyerek kérdés és nem fogok pánikolni a pártalálás miatt sem ez ügyben.
máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Akik most ezzel jönnek hogy "nem akarok úgyse gyereket", nem lehet hogy azért van ez mert tudat alatt feladtátok és nem akartok egy rettentően kiegyenlítetlen versenyben a 20-on éves lányok ellen tovább küzdeni?
máj. 25. 11:36
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
15# el se hiszed de van aki nem vágyik az anyaság/háziasszony szerep kombóra. Köszi de tökéletes az életem és síró gyerek meg egy ruháit szanaszét hagyó férfi nélkül is☺️
máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Ugy ertem.... 30 felett, egy nőnek (többynire) van annyi önismerete, hogy pontosan tudja, mi az, amit elvisel, mik azok a tulajdonságok amikből nem enged, mert egyedül is jobb, mint pl egy csóró pasival. Nyilván jobb parkapcsolarban olyannal, aki megfelel az igényeimnek, es arra vágyom. De ha nincs ilyen, hát nincs ilyen. Inkább, mint egy szar kapcsolat.
máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!