Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti szingli nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti szingli nők, bennetek nincs órási szorongás hogy kifuttok az időből és csak rengeteg lemondással lehet párotok?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért küzdene bárki is húszéves kislányokkal? Az öregedő kéjenc, önkritika nélküli löttyedő faszú fószerek miatt? Ugyanmár fiam! 😀Annyit egy fasz sem ér!
máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Nincs. Szorongás attól lenne bennem, ha kapcsolatban élnék. Gyereket meg soha nem akartam.


Te most attól félsz, nem lesz soha nőd, és próbálod őket megijeszteni, hogy jöjjenek össze lúzerekkel is, mint te?

máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.!


Ötöske vagyok és a nyilatkozatomat így èrtsd:


-Csak azért nem kell kapcsolat, hogy bàrki vagy a magadfajtàk megmondják, mi jó nekem, illetve ne szóljanak be. Ha lesz, az nyilván azért fog történni, mert tetszik plusz érdekel az illető. Aki történetesen nem életképtelen nethuszàr.😉😃

máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
30 felett lett párom, tudtommal semmiről nem maradtam le
máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 benhur1959 ***** válasza:
14%
24,rosszul tudod
máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Benhur, neked nagyon fáj az élet.
máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem, hogy kifutok az időből. Amiatt szoktam szomorú lenni, hogy mennyi idő eltelt az utolsó kapcsolatom óta. Szívesebben lettem volna egy kielégítő párkapcsolatban arra az időre is. De ha épp nincs megfelelő partner... ez van. Nem hiszem, hogy már itt a vég.
máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

28 leszek, nívótlan kapcsolatban vagyok, szakításra készítem a lelkem. Még szeretem, de tudom, hogy ez nem jó nekem.


Sajnos már most is el vagyok keseredve. Ezelőtt a röpke 10 hónapos kapcsolat előtt se volt senkim. Ezután sem tudom, hogy lesz. Reménytelenül eltöltöttem 10 hónapot társkeresőn (26 eves korom előtt be sem láttam, hogy sajnos más út nem lesz). Végül egy házibuliban lett valakim. Így sem érte meg, lehet jobb egyedül?

jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!